Nechajte sa zlákať tónmi exotickej vône Brazil Beat od AVONu!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novú letnú voňavú kolekciu Brazil Beat určenú pre dámy. Exotická vôňa plná temperamentu je ideálnym spoločníkom počas horúcich letných dní.

AVON prináša letnú dámsku novinku v podobe vône Brazil Beat. Tá je v ponuke ako kolekcia výrobkov – Toaletná voda a Parfumovaný telový sprej. Vôňa z kategórie ovocno-kvetinových vôní vás očarí kombináciou tónov červeného pomaranča, lekna a bieleho pižma. Túto exotickú vôňu charakterizuje temperamentný tanec iskrivého ovocia, radostných kvetov a energických drevín, ktorý naplní vašu dušu vášňou vzrušujúcej Brazílie.

Dámska exotická novinka z kategórie ovocno-kvetinových vôní, ktorej zloženie obsahuje tóny červeného pomaranča, lekna a bieleho pižma. Je vhodná pre ženy milujúce leto a slnečné lúče.

Parfumovany telovy sprej Brazil Beat_small Toaletna voda Brazil Beat

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky dostanú k zákazníkom do 70 krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk.

Related Post