Luxusné líčenie kdekoľvek ste!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje špeciálnu letnú edíciu dekoratívnej kozmetiky značky Luxe, s ktorou veľmi jednoducho a rýchlo dosiahnete perfektne zvodný dovolenkový look.

Exkluzivna letna edicia Luxe _image

Exkluzívna limitovaná letná edícia Luxe od AVONu obsahuje hydratačný lesk a praktickú kazetku s bronzérom, rozjasňovačom a líčkami v 1. Vďaka týmto šikovným novinkám si vyčarujete šťavnaté pery aj žiarivé líčka s krásne vytvarovanými lícnymi kosťami.

Lesk na pery Luxe – špeciálna edícia

Bohatý hydratačný lesk s čistým hodvábom poskytuje perám jedinečný lesk a krásnu farbu. Zjemňuje a hydratuje pery.

Lesk na pery Luxe

Bronzér, rozjasňovač a farba na líčka v 1 Luxe – špeciálna edícia

Praktická kazetka dodáva hrejivý efekt pleti, poskytuje žiarivý jas a zvýrazňuje kontúry tváre.

 Bronzer, rozjasnovac a farba na licka v 1 Luxe (2)

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.

 

Related Post