Láska na prvý pohľad s novinkami kolekcie Color Trend Valentines!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novinky dekoratívnej kolekcie Color Trend Valentines. Zapôsobte na svoje okolie krásnymi farebnými variáciami líčenia, ktoré dosiahnete vďaka výrobkom tejto limitovanej edície.

AVON predstavuje trendové novinky tohto roka. Kolekcia Color Trend Valentines ponúka úžasné výrobky dekoratívnej kozmetiky, s ktorými vďaka krásnym farebným variáciám, upútate pozornosť vášho okolia. V ponuke kolekcie nájdete špirálu, rúž a ceruzku na oči. Nenechajte si ujsť tieto jedinečné novinky a vyskúšajte trendy líčenie s limitovanou edíciou Color Trend Valentines.

Špirála pre väčší objem rias Valentines
Zamilujte si riasy vďaka špirále, ktorá im dodá neodolateľný objem bez hrudiek.

Rúž Color Trend Valentines
S rúžom získate nádherné pery vďaka bohatej krémovej farbe a hydratačnému zloženiu. Vybrať si môžete zo 4 krásnych odtieňov.

Kajalová ceruzka na oči Valentines
Kajalová ceruzka na oči vytvára hladkú líniu pre romantický vzhľad. Je plná lásky bez rozmazania. V ponuke je v 4 trendových farbách.

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post