Hviezdne novinky dekoratívnej kozmetiky od AVONu!

Zvýraznite svoju krásnu dokonalým líčením. AVON vám prináša trendové novinky dekoratívnej kozmetiky, ktorú odporúča vizážista hviezd Pavel Bauer. Ohúrte svoje okolie perfektným vzhľadom!

Dokonalé riasy, bezchybnú pleť a výrazné pery vám zaručia hviezdne jesenné výrobky dekoratívnej kozmetiky od AVONu, ktoré odporúča vizážista Pavel Bauer, Oficiálny vizážista spoločnosti AVON a Image Maker SUPERSTAR.

bauer

Upokojujúci make-up so zmatňujúcim účinkom

Upokojujúci make-up so zmatňujúcim účinkom poskytuje pleti dlhotrvácny matný vzhľad vďaka zloženiu, ktoré reguluje tvorbu kožného mazu. Zloženie obsahuje aloe vera a harmanček, ktoré pleť upokojujú a osviežujú. Make-up vytvára prirodzený vzhľad bez masky.

Rúž Ultra Color

Krémový Rúž Ultra Color so samo-obnovovacími pigmentmi a olejmi dodáva perám výraznú farbu a vyživuje ich. Vyskúšať môžete niektorý z troch nových metalických odtieňov.

Gélová očná linka SuperSHOCK

Profesionálna očná linka v špeciálnom balení sa jednoducho a presne aplikuje. Dodá vašim očiam výrazné línie s trblietavým vzhľadom. Nezhlukuje sa, nerozmazáva a je vodeodolná. V ponuke je v troch farbách.

Gelova ocna linka SuperSHOCK 2_small Make-up so zmatnujucim ucinkom Ruz Ultra Color limitovana edicia_small

O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post