Generica prichádza na trh s novinkami, ponúka krém a masť na suchú pokožku

Piešťany, 14. mája 2012

Spoločnosť Generica, popredný výrobca doplnkov stravy, prichádza na tuzemský trh s kozmetickou novinkou určenou na suchú pokožku. Inovatívne zloženie masti a krému Calcium pantothenicum Generica umožňuje obnoviť poškodenú kožnú bariéru a skracuje čas hojenia drobných poranení. Produkty sú hypoalergénne, môžu ich teda používať tehotné ženy i malé deti.

Nové produkty spoločnosti Generica sú určené predovšetkým pre osoby s kožnými problémami. Vďaka ojedinelému zloženiu masti a krému Calcium Pantothenicum sú vhodné na ošetrenie ekzémov, dermatitídy či dojčenských zaparenín a poskytujú úľavu pri psoriáze alebo kožných zápaloch.

„Nové produkty sme vyvinuli na základe dlhodobého mapovania trhu. Známy názov sme obohatili o inovatívne zloženie, a rozšírili sme tak pole jeho použitia,“ uviedla Klara Minczinger, produktová manažérka spoločnosti Generica, ktorá sa už viac ako 16 rokov špecializuje na výrobu doplnkov stravy. „Pri výrobe sme používali výhradne suroviny najvyššej kvality. Súčasťou krému je čistý lekársky lanolín a v masti sa nachádza telu vlastná látka urea, ktorá je dôležitá predovšetkým pre osoby so suchou pokožkou,“ dodala Minczinger.

Použitie aj zloženie oboch nových produktov sa od seba vzájomne líšia. Calcium pantothenicum krém Generica pomáha upokojiť podráždenú pokožku, ľahko sa roztiera a nezanecháva mastný film. Calcium pantothenicum masť Generica je určená na celkovú regeneráciu aj extrémne suchej pokožky. Na pokožke zanecháva jemný film, ktorý ju zvlhčuje. Zároveň zabraňuje odparovaniu vody z pokožky.

„Oba produkty, krém aj masť, majú ph 5,5, ktoré hrá dôležitú ochrannú rolu. Regeneruje pokožku a chráni organizmus pred prenikaním baktérií,“
uviedla Eva Stanislavská, marketingová manažérka spoločnosti Generica. „Hypoalergénny parfum krému aj masti je pre ne celkom charakteristický. Neobsahuje alkohol ani žiadne modifikované prísady, preto ho môžu používať aj ľudia s citlivou pokožkou,“ dodala Stanislavská.
________________________________________
Produkty na suchú pokožku spoločnosti Generica

Calcium pantothenicum krém Generica, 30 g
Regeneračný krém, ktorý podporuje obnovu poškodenej pokožky, urýchľuje hojenie drobných poranení a upokojuje podráždenú pokožku. Je tiež vhodný na starostlivosť o suchú pokožku. Calcium pantothenicum krém Generica má pH 5,5, ktoré je blízke prirodzenému pH pokožky. Mierne kyslé pH hrá dôležitú úlohu v súdržnosti rohovej vrstvy a pri ochrannej funkcii pokožky. Bráni prieniku baktérií do tela cez pokožku a pomáha znovu regenerovať kožnú bariéru.
Viac informácií nájdete tu.

Calcium pantothenicum masť Generica, 30 g

Calcium panthotenicum masť je emollient obsahujúci telu vlastné hydratačné zložky a vysoký podiel zvláčňujúcej látky prírodného charakteru, ktorý navracia prirodzenú hydratáciu suchej a extrémne suchej pokožke. Calcium pantothenicum masť Generica má tiež pH 5,5, ktoré je blízke prirodzenému pH pokožky.

Viac informácií nájdete tu.
________________________________________
O spoločnosti Generica
Spoločnosť Generica, s.r.o., je najväčším slovenským výrobcom výživových doplnkov so sídlom v Piešťanoch. Portfólio spoločnosti ponúka viac ako 50 produktov určených na prevenciu a podporu liečby rôznych ochorení. Na slovenskom trhu pôsobí už 16 rokov. Snahou spoločnosti je aj naďalej prinášať na trh kvalitné výrobky, ktoré budú cenovo dostupné aj pre širokú verejnosť.

Výrobky spoločnosti Generica sú vysokokvalitné, čoho dôkazom je aj výroba výživových doplnkov pre
svetové farmaceutické spoločnosti a tiež certifikát ISO 9011 a 14001, ktorého je Generica držiteľom už od roku 2004.

Related Post