Color Trend v nových obaloch!

Leto sa nám už odjakživa spája s pestrými a hravými farbami. Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje obľúbené produkty, ale aj novinky značky Color Trend v úplne nových žiarivých obaloch. Bohatá ponuka výrobkov z oblasti dekoratívnej kozmetiky podčiarkne vašu krásu aj počas horúcich letných dní. 

Color Trend_image small

Balzam na pery Lush Lips

Balzam na pery Lush Lips dodá perám potrebnú hydratáciu a ochráni ich vďaka ošetrujúcim olejom. Okrem toho na perách zanecháva šťavnaté farby. Je dostupný v štyroch príchutiach čokoláda, škorica, kokos a vanilka. Môžete ho nosiť aj počas letných dní, pretože obsahuje ochranný faktor OF15.

Rúž na pery Color Trend 

Rúž na pery Color Trend si zamilujete na prvé použitie. Vďaka inovatívnemu zloženiu získate po nanesení nádhernú sýtu a krémovú farbu, navyše vaše pery budú okamžite hydratované. Rúž je dostupný v štrnástich odtieňoch.

Zhusťujúca špirála Plump Out 

Špirála Plump Out riasy prirodzene zahustí a dodá im okamžitý objem. S klasickou kefkou docielite nádherný efekt bez nežiadúcich hrudiek. Váš pohľad sa stane extrémne zvodným a neodolateľným.

Lak na nechty Color Trend

AVON prestavuje nový lak na nechty Color Trend, ktorý je ideálnou voľbou na letné dni. Má vysoký lesk, ktorý bude žiariť najmä v odleskoch slnečných lúčov. Zároveň oceníte jeho jednoduché nanášanie. V ponuke je až v šestnástich trendových odtieňoch vhodných na akékoľvek príležitosti.

BB pleťový krém Color Trend

BB pleťový krém s účinkom 2 v 1 na pleti zanechá matný vzhľad bez nežiaduceho lesku. Ľahké zloženie skvelo prekryje nedokonalosti bez toho, aby pleť pôsobila ťažko či unavene. V ponuke sú dva odtiene.

Balzam na pery BB pletov krem Color Trend_1 Farebna zhustujuca spirala Hello_2 Lak na nechty Color Trend_2 small Ruz na pery Color Trend

Related Post