Chráňte svoju pokožku počas zimy s AVONom!

Maximálna ochrana pre mužov s AVON Men Winter Sport!

Nepriaznivé a chladné počasie je veľmi náročné aj pre pokožku a pleť mužov. AVON nezabúda ani na pánov a prináša im kolekciu AVON Men Winter Sport, určenú pre maximálnu ochranu počas zimy.

AVON Men Winter Sport je nová línia pre mužov, ktorí chcú mať intenzívne vyživenú, hydratovanú a chránenú pokožku a pleť v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Líniu tvorí gél na holenie, sprchovací gél, balzam po holení a pleťový krém.

Revitalizačný gél na holenie Men Winter
Gél na holenie zanecháva pleť sviežu a hydratovanú, zmierňuje podráždenia a drobné ranky.

Osviežujúci sprchovací gél Men Winter
Sprchovací gél jemne a efektívne umýva telo a vlasy.

Vyživujúci balzam po holení Men Winter
Balzam po holení zanecháva pleť upokojenú.

Hydratačný pleťový krém s OF15 Men Winter
Pleťový krém s OF15 hydratuje a chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi.

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post