Antiperspiranty Rexona s vylepšenou technológiou Motionsense – povinná plesová výbava každého gentlemana

Blíži sa plesová sezóna, a tak je najvyšší čas pripomenúť si nielen tanečné kroky, ale aj všetky zásady etikety. K tým patrí nielen vyberané správanie a patrične zvolený outfit podľa stanoveného dress code, ale aj voľba antiperspirantu spoľahlivo zamedzujúceho vzniku „máp” v podpazuší, ktoré vyniknú obzvlášť na košeliach. Skvelým pomocníkom v boji s faux pas v podobe potu či zápachu sú antiperspiranty Rexona. Poskytujú až 48-hodinovú ochranu proti poteniu a obsahujú unikátnu patentovanú technológiu MotionsenseTM, fungujúcu na princípe postupného uvoľňovania vonnej látky. Vďaka tomu zaistia pocit sviežosti po celú pretancovanú noc a každý muž vďaka nim zostane dokonalým gentlemanom.

Všetky pánske antiperspiranty Rexona disponujú unikátnou technológiou MotionsenseTM založenou na prítomnosti mikrokapsúl,  ktoré obsahujú vôňu a vďaka treniu pri pohybe postupne praskajú. To spôsobuje pozvoľné uvoľňovanie parfumácie podľa fyzickej aktivity. Platí tu úmera, že čím viac sa človek pohybuje, tým intenzívnejšie antiperspirant vonia. Táto technológia je navyše teraz vylepšená a účinkuje ešte dlhšie. Páni tak môžu bez obáv pretancovať celú noc. Zároveň prešlo celé portfólio pánskych produktov Rexona premenou dizajnu a nový elegantný vzhľad získali spreje aj tuhé varianty.

Vyberať je možné z 8 typov antiperspiračných sprejov (150 ml) a 7 tuhých antiperspirantov (50 ml). Široké spektrum príjemných vôní bolo navrhnuté tak, aby si z neho dokázal vybrať každý muž. Antiperspiranty Rexona sú k dispozícii v bežnej maloobchodnej sieti za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 2,79 €.

 

561661 PS

 

Related Post