Tantrická masáž nie je len pre mužov. Aj ženy si prídu na svoje.

tantricka-masaz

Tantrická masáž – spojenie masáže, nehy a jemnej erotiky. Vznikla niekedy v 5. storočí nášho letopočtu a pôvodne bola tantra masáž formou akejsi meditácie a rituálu, no až neskôr sa z nej stala masážna technika s pridanou hodnotou. Hlavným cieľom tantra masáže je získanie ucelenej energie, dosiahnutie osvietenia a objavenie samého seba. Ak si myslíte, že tantra masáž je vhodná len pre mužov, mýlite sa. Na svoje si prídu aj ženy a o tom sa viac dočítate v tomto článku.

Nežná duša ženy

Ženy sú v tomto smere trochu odlišné od mužov. Potrebujú cítiť voľnosť, pocit istoty a tiež akúsi intimitu. Nemôžu sa cítiť pod stresom a už vôbec nemôžu cítiť strach. Ak sú všetky tieto veci v poriadku, vtedy sa dokážu naplno uvoľniť. Preto ak máte v pláne vyskúšať tantrickú masáž, dobre si naplánujte svoj čas. Vyskúšajte sa vyhnúť stresovým situáciám a buďte uvoľnená. Len vtedy si dokážete vychutnať pôžitok, ktorý môžete na tantra masáži prežiť.

Môžem zažiť vyvrcholenie?

Či zažijete vytúžený orgazmus pri tantrickej masáži, na to nie je jednoduchá odpoveď. U mužov je to iné, pretože na sexuálne hrátky majú chuť skoro vždy a taktiež sú na vzrušenie pripravení kedykoľvek, no ženy to takto nevnímajú. Na to, aby sa dokázali naladiť na takúto vlnu potrebujú cítiť pohodu. Ich sexuálne túžby sú ovplyvňované psychikou ale aj hormónmi. Veľkú úlohu u žien hrá aj cyklus. Sú totiž fázy pri ktorých žena túži po orgazme, no inokedy zasa túži len po silnom objatí alebo dotykoch. Stáva sa, že ženy nevedia, v ktorej fáze sa práve nachádzajú a veľakrát to zistia až pri samotnom akte. Pri tantrickej masáži je to iné. Musíte sa naplno oddať pocitom vášho tela a nechať ho, aby Vás počas masáže viedlo. Nasledujte vnútorné pocity, ktoré vás môžu navádzať k hlbokému dychu alebo povzdychom. Ak máte pocit, že sa budete hanbiť, hoďte to za hlavu. Masážou vás bude sprevádzať tantra masér alebo masérka, ktorí vás budú rešpektovať.

Masér či masérka?

Uvažovali ste niekedy nad tým, aké by to bolo keby sa vás dotýkala iná žena? Hovorí sa, že žena vie najlepšie čo má iná žena rada a veľa žien máva erotické fantázie, v ktorých vystupuje žena. Takéto fantázie bývajú prejavom hľadania láskyplného vzťahu a je to tiež spôsob objavovania vlastných stránok ženskej sexuality. Ak sa teda rozhodnete pre masérku, je pravdepodobné, že zažijete zmyslu plné objavovanie ženského ja. Ak sa rozhodnete pre maséra, buďte pripravená na to, že budete cítiť prirodzený erotický náboj. Sexuálna príťažlivosť a túžba medzi mužmi a ženami funguje veľmi dobre. Môže sa stať, že máte zlú skúsenosť z vášho predošlého vzťahu a bojíte sa toho vybrať si maséra. No tieto predsudky môžete hodiť za hlavu. Tantrická masáž vám môže pomôcť “vyliečiť sa” zo zlého vzťahu. Masér, ktorý vám bude robiť tantra masáž je profesionál, ktorý má so ženami bohaté skúsenosti a taktiež vie, aké majú ženy potreby. Preto sa môže stať, že vám tantra masáž pomôže s vašou zlou skúsenosťou. Pri tantra masáži je masér alebo masérka v pozícii dávajúceho, preto sa nemusíte ničoho báť. Táto liečivá skúsenosť vám pomôže prijať vaše telo také aké je a uvedomíte si vaše sexuálne vyžarovanie voči mužom. Celé je to len vo vašej réžii. Ak potrebujete citlivé ruky a pevnú náruč, masér bude pre vás tým pravým. Navyše s ním môžete otvorene rozprávať o vašich potrebách a túžbach.

Kde sú hranice?

Veríme, že po prečítaní toho všetkého vám chodí hlavou otázka kam až môže masáž zájsť. Nemusíte sa ničoho báť. Sú hranice, ktoré má tantra masáž určené. Masér aj masérka musia striktne dodržiavať určené pravidlá. Pri tantrickej masáži je dôležité budovanie dôvery, aby ste tak získali pocit, že sa môžete naplno odovzdať do rúk masérov. Jedine tak si dokážete užiť tantra masáž. Zaujalo vás to? Tak neváhajte a vyskúšajte tantra masáž.

Related Post