Niektoré školy majú povinné školské uniformy. Iné majú striktný kódex, ktorý zakazuje napríklad rifle či nohavice s dierami. Našťastie sú tu aj benevolentné školy, čo dovolia vašim drobcom prísť na vyučovanie pohodlne, teplákoch. Na trhu sú teraz totiž aj také, ktorých je na telesnú výchovu jednoducho škoda.

Pohodlné detské tepláky ocenia v škole najmä večne aktívni chlapci. V páse majú šnúrku aj gumičku, takže sadnú na každý detský pás. Tepláky sú momentálne dostupné v ľahko kombinovateľnej a elegantnejšej tmavosivej farbe.

O čosi športovejšie sú chlapčenské tepláky s patentmi. Žiarivá kombinácia tmavomodrej a zelenej zabezpečí, že drobca nikto neprehliadne. Navyše určite ocení aj veľké zadné a predné vrecká. Tepláky odporúčame kombinovať s jednofarebným tričkom, pri ktorom vyniknú práve žiarivé nášivky.

Vhodné tepláky pristanú aj dievčatám. Doprajte im pohodlie a vymeňte rifle za teplákove nohavice s kvetinovou potlačou. Príjemný strih a kombinácia bavlny a elastánu sadnú na dievčenskú postavičku ako uliate. Nohavice sú k dispozícii v príjemnej zelenej či romantickej ružovej farbe.

Pre trošku extravagantnejšie slečny máme sivé teplakové nohavice s bodkami v páse a krásnou srdiečkovou aplikáciou na zadnom vrecku. K nohaviciam skvele pasuje čierne dievčenské tričko so srdiečkom vpredu.

Nebojte sa obliecť svojmu drobcovi do školy aj tepláky. S tými od nás bude tak či tak vyzerať štýlovo :)

Related Post