• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Bulharsko sa stáva pre Slovákov čoraz populárnejšou dovolenkovou destináciou

23/10/12 Tags: Bulharsko, dovolenka

Slovenskí dovolenkári počas letnej sezóny radi využívajú rôzne letoviská pri mori, pričom ich často limituje finančná otázka. Letná dovolenka totiž nie je vôbec finančne jednoduchá a preto si viacero rodín pred jej nákupom otočí každé euro predtým, než ho použije. V posledných rokoch, nielen z týchto dôvodov, čoraz viac našich dovolenkárov cestuje na Balkánsky polostrov do Bulharska.

Práve Bulharsko je cenovo veľmi atraktívne, nakoľko miestne tovary a služby často nakúpite ešte lacnejšie, než u nás na Slovensku. Navyše, aj kvalita miestnych turistických zariadení a služieb sa výrazne zvyšuje a krajina sa postupne začleňuje do modernej Európy. Tradičné destinácie ako Chorvátsko, Španielsko alebo Turecko sú taktiež ešte stále pomerne často vyhľadávané, nezaznamenávajú však taký progres, ako práve Bulharsko. Bulharský jazyk je navyše tomu nášmu príbuzný a preto v prípade neznalosti angličtiny nie je problémom sa bez starostí dohovoriť.

http://www.hechter.sk/dovolenka-bulharsko/

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273