• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Pri vymáhaní dlžôb vám pomôžu špecializované spoločnosti

23/10/12 Tags: dlhy, pohľadávky, vymáhanie dlhov, vymáhanie pohľadávok

Máte aj vy problém s dlžníkmi, ktorí vám dlhujú určitú peňažnú sumu a vôbec sa nehotujú ju navrátiť? V súčasnej ťažkej ekonomickej situácii je tento prípad bohužiaľ dosť častým, nakoľko veľa ľudí je zaťažených rôznymi dlhmi a pohľadávkami a ich príjmy nedovoľujú ich splatenie. Pre tieto prípady pôsobí na trhu niekoľko spoločností, ktoré pomáhajú veriteľom, ktorí sami nedokážu dokázať vymáhanie dlhov od svojich dlžníkov. Tieto firmy ponúkajú poradenské aj právne služby, pričom samozrejme nesmieme vynechať ani vymáhanie pohľadávok, ktoré sa tiež nachádza v portfóliu týchto spoločností.

Tieto služby ponúkajú firmy aj na internete, pričom existuje hneď niekoľko takýchto stránok, ktoré si navzájom konkurujú. Tento spôsob pomoci je určite veľmi výhodný pre všetkých, ktorí by radi ešte niekedy videli svoje peniaze alebo majetok, ktorý s dôverou zapožičali svojim dlžníkom.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273