AKCIA: Polovica domu zadarmo

Spoločnosť HELUZ cihlářský průmysl, v. o. s. pre Vás pripravila špeciálnu predajnú akciu POLOVICA DOMU ZADARMO. Akcia prebieha od 13. 6. 2013 do 15. 8. 2013 a vzťahuje sa na tehly, stropy, preklady. Vývozy sú na objednaný tovar do 15. 9. 2013.

Spoločnosť HELUZ cihlářský průmysl, v. o. s. pre Vás vytvorila jedinečnú ponuku na stavebný materiál pre hrubú stavbu Vášho rodinného domu, ako bonus dostanete k tehlovému systému HELUZ 1m komína ZADARMO (8 ks tehlových tvaroviek HU).

Ako získať ponuku?

Stačí vyplniť elektronický formulár, následne Vám na uvedený email  spoločnosť Heluz zašle link na stiahnutie zľavového kupónu v PDF. Tento kupón je nutný zaslať buď s projektovou dokumentáciou, poprípade výkazom výmer (alebo s číslom ponuky, ak Vám výpočet už predtým spracovali) na emailovú adresu projekty@heluz.sk.

O spoločnosti HELUZ

SpoločnosťHELUZ cihlářský průmysl v. o. s. ponúka ucelený sortiment tehlových výrobkov pre hrubú stavbu a zároveň si drží prvenstvo čo do veľkosti výrobcov tehlového materiálu. Spoločnosť sa zaoberá tiež stavbou vysoko kvalitných komínov. Tieto komíny ponúka vo viacerých variantoch.

V súčasnosti má výrobné závody v Dolnom Bukovsku, kde sídli centrála spoločnosti, v Hevlíne a Libochoviciach. Spoločnosť HELUZ cihlářsky průmysl v.o.s. ponúka svojim zákazníkom nielen výrobky najvyššej kvality, ale i nadštandardný servis a rad služieb. Patrí k nim odborné poradenstvo nielen v oblasti komínov, školení stavebných a montážnych firiem, pomoc pri založení prvej rady muriva z brúsených tehál, pokládka stropných panelov a rad ďalších.

Related Post