Viete si predstaviť, že už nezaplatíte žiadnu pokutu?

Kto si môže toto na Slovensku povedať?
Dnes, keď sa priemerná pokuta na cestách pomaly dostáva na úroveň minimálnej mzdy? Pre značnú časť vodičov táto pokuta môže spôsobiť naozaj Vážne problémy v rodinnom rozpočte.
Dalo by sa na namietať, že pokuty dostáva len ten, kto porušuje predpisy a že taký človek si ich aj zaslúži. Kto ale naozaj jazdí po našich cestách vie, že strážcovia zákona sú neustále vynaliezavý a doslova striehnu na každú príležitosť, ako udeliť pokutu.
Niet sa ale čo čudovať. Už nie je žiadnym tajomstvom, že štátny rozpočet čaká na naše pokuty a cieľová suma, ktorú štátna kasa očakáva, je až neúmerne vysoká.
To naozaj musí riešiť problémy štátu bežný občan?

Ako to teda urobiť?
Určite najlepšou radou je neporušovať žiadne predpisy!
Ale…
Každý človek na Slovensku má svoje práva a nemôžem sa zbaviť pocitu, že tieto naše práva sú dennodenne porušované. Či už právo spotrebiteľa, právo zamestnanca, právo občana…
S tým veľa nenarobíme a práve preto každý uvíta novú službu, ktorá prišla na trh – PokutamStop.
PokutamStop.sk je služba, ktorá za prijateľný ročný poplatok zaručí, že ak už niekto na cestách niečo spôsobil, budú dodržané jeho práva a právnou argumentáciou obhájený priestupok.
Už asi každého vodiča prestáva mrzieť rola plniča štátnej kasy. Väčšina z Vás má aj malé deti a rodinu, takže na cestách sa snaží správať bezpečne. Ale aj napriek tomu už skoro každý z Vás bol dobrovoľne nasilu sponzorom Polície.
Určite Vás zaujmú aj slová od PokutamStop.sk: „Našim cieľom nie je pohŕdanie priestupkovým právom, práve naopak, chceme chrániť v medziach zákona obvinených z priestupku, a zaistiť im tak spravodlivý proces, v ktorom budú rešpektované všetky ich práva. Druhým, nie menej dôležitým cieľom je chrániť našich klientov pred nepríjemnými pokutami, ktoré môžu dosahovať výšku až 2000€.“
Ak sa máme rozprávať o znižovaní nákladov na prevádzku vozidla, aj toto je cesta, veď dnešné pokuty za rýchlosť sú naozaj horibilné. (tabuľka s aktuálnymi pokutami na našej stránke)
Viac informácií nájdete na www.pokutamstop.sk

Related Post