Veselé Vianoce s AVONom!

Všetko čo potrebujete, aby ste potešili seba a svojich blízkych nájdete v ponuke AVONu, ktorý si pre vás pripravil prehľad špeciálnych darčekových setov za výnimočné ceny spolu s množstvom noviniek.

Zhusťujúca špirála Luxe Extravagance
Luxusná špirála ponúka zážitok z nádherne hustých rias už po prvom ťahu kefkou, vďaka čomu sa budete cítiť príťažlivo a zvodne. Obsahuje pigmenty čiernej perla pre najhlbšiu intenzitu vášho pohľadu. Nerozmazáva sa, nevytvára hrudky.

Energizujúci pleťový krém s mrkvou a slnečnicou
Pleťový krém s mrkvou a slnečnicou plní sen o prirodzene rozžiarenej pleti. Mrkva predstavuje bohatý zdroj vitamínov, stopových prvkov a predovšetkým betakaroténu, čo je prírodný antioxidant, dôležitý pre zlepšenie farebného tónu pleti a jej celkového zdravého vzhľadu. Slnečnica obsahuje vitamín E a kyselinu listový, dôležitú pre regeneráciu pleti a má tiež zjemňujúce a energizujúce účinky.

Kolekcia Planet Spa Egyptian Secrets
Zjemňujúci a hydratačný rituál z Egypta zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú, vďaka priaznivým účinkom výťažku z lekna.

Pánske doplnky
Praktické a multifunkčné doplnky navrhnuté špeciálne pre mužov, ktorí zbožňujú, keď majú pri sebe všetko, čo potrebujú.

Kolekcia vôní X-series
Zažite rýchlosť s Toaletnou vodou X-Series Flash. Mužná kombinácia osviežujúcich citrusov a chladného machu doplnená zmyselnými drevinami… Alebo si vychutnávajte život na hrane s Toaletnou vodou X-Series Rush, neodolateľnou zmesou zeleného jablka a výrazného korenia obohatenou o vôňu cédrového dreva.

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post