Hľadáte originálny teambuilding? Vyskúšajte PanIQ Room

Chcete vášmu pracovnému kolektívu dopriať vynikajúcu zábavu a netradičné dobrodružstvo? Rezervujte si vstup do jedinečného logického bludiska, ktoré nielen utuží pracovný kolektív, ale prezradí vám aj skryté vlastnosti vašich zamestnancov.

PanIQ Room je ideálnym miestom pre teambuildingové akcie zamerané na rozvoj pracovného tímu. Predstavuje labyrint, v ktorom vám nepomôžu mapy ani navigácie, jedinou orientáciou musí byť otvorená myseľ, bystré vnímanie a analytické uvažovanie, ktoré hráčov dovedú až do zdarného konca, teda von z tej-ktorej miestnosti. Hľadanie únikovej cesty zároveň odhalí doposiaľ neprejavené stránky osobností a ukáže, ako vie váš tím spolupracovať.

Princíp hry rozvíja teamspirit, tímového ducha vášho kolektívu a systematicky napomáha k zlepšeniu skupinového výkonu. Pracuje s dynamikou, emóciami a vlastným zážitkom, aby navodil dokonalý „flow pocit“ – motivoval vás a vašich kolegov k maximálnemu sústredeniu a produktivite. A to aj napriek zvýšenej hladine adrenalínu v krvi, ktorý návštevníkom v dvoj až päťčlenných skupinách stúpne vďaka nemilosrdne odsýpajúcemu časovému limitu!

U nás si váš tím môže potrénovať aktívne jednanie, orientáciu v novom prostredí, analytické myslenie, nevyhnutnú spoluprácu, tvorbu stratégie a vzájomnú komunikáciu. Kto z kolegov sa ujme roly lídra? Kto je pedant a kto naopak povrchný? Kto dokáže vidieť súvislosti v chaose a vie ich aj ovplyvniť? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky o vašom kolektíve nájdete v arénach PanIQ Room a zároveň sa skvele zabavíte.

Navyše zistíte, v čom sú vaše silné a slabé stránky, a utužíte neformálne vzťahy mimo pracoviska. Nezabudnite, že nielen ten tím stojí za niečo, ktorý sa úspešne dostane von. Dôležité je aj to, kam až sa s kolegami dostanete a najmä akým spôsobom!

Všetky detaily o hre sa dozviete na www.paniqroom.sk.

Related Post