Nová online mapa čerpacích staníc Shell na Slovensku

Nový vyhľadávač čerpacích staníc Shell od FLEETCOR

FLEETCOR, oficiálny partner Shell, vyvinul nové riešenie s názvom “Vyhľadávač čerpacích staníc Shell”. Táto služba bola spustená nedávno a zahŕňa čerpacie stanice po celej Európe. Od tohto inovatívneho produktu sa očakáva, že zmení pravidlá hry pre šoférov komerčných vozových parkov, keďže im umožní nájsť najbližšiu ako aj ostatné európske čerpacie stanice Shell a partnerov Shell, ktorí akceptujú palivové karty Shell a tak využívať aj výhody ostatných služieb, ktoré sú na uvedenej čerpacej stanici k dispozícii. Toto riešenie ponúka detailné informácie o čerpacích staniciach Shell a jej partnerských čerpacích staniciach vrátane adresy a kontaktných údajov, otváracích hodín, ponúkaných služieb, zoznam akceptovaných palivových kariet, typy dostupných pohonných hmôt a špecializované služby pre nákladné vozidlá. Ukazuje aj zoznam vybavenia, ako sú toalety, supermarkety a reštaurácie. Iná príjemná a pohodlná funkcia je možnosť jednoducho lokalizovať najbližšiu stanicu, kde sú k dispozícii aj doplnky do automobilov.

Jedna z kľúčových funkcií vyhľadávača je schopnosť ukázať typy paliva, ktoré sú k dispozícii na každej Shell alebo jej partnerskej čerpacej stanici nachádzajúcej sa v Európe. Toto riešenie ponúka podrobnosti o rôznych typoch palív ako je diesel, V-Power diesel, V-Power Racing 100 a Super 95. Táto informácia pomôže šoférom vybrať si stanicu, ktorá spĺňa ich špecifické požiadavky bez ohľadu na to, v ktorej európskej krajine sa práve nachádzajú.

Vyhľadávač tiež vie vyrátať najlepšiu cestu k najbližšej čerpacej stanici Shell a takto pomáha šoférom plánovať si a optimalizovať svoju cestu. Pri určovaní najlepšej cesty si môžu tiež naplánovať zastávky na základe dostupnosti služieb. Toto nové riešenie je pohodlným nástrojom, ktorý umožní rýchlejšie dodanie tovaru do cieľovej destinácie po celej  Európe a zlepší logistickú efektivitu.

Dlhodobé výhody tejto služby pre firmy sú jasné. S palivovými kartami euroShell budú mať spoločnosti riadiace vozové parky k dispozícii pre svoje vozidlá nie len palivá najvyššej kvality. Rovnako je zákazníkovi k dispozícii prístup k najpohodlnejšej multifunkčnej online službe. Tento nástroj riadenia umožní interaktívne monitorovanie spotreby paliva a transakcií, sledovanie nákladov, objednávanie nových kariet, zmeny statusu aktívnych kariet ako aj ich okamžité blokovanie, zavedenie obmedzení (týkajúcich sa územia, služieb, atď.) pre každú kartu zvlášť, umožní vytváranie rôznych na mieru šitých výkazov (vrátane tých finančných), atď. Každá euroShell karta je zabezpečená PIN kódom, takže nemôže byť zneužitá ani v prípade straty či krádeže.

Aby vznikla veľká a rozsiahla sieť čerpacích staníc, ktoré akceptujú euroShell karty a aby mali k týmto čerpacím staniciam vozidlá pohodlný prístup kdekoľvek v Európe, FLEETCOR spolupracuje s viac ako 800 partnermi vrátane hlavných ropných spoločností, ako aj s malými obchodníkmi s pohonnými hmotami, ktorý majú len jednu čerpaciu stanicu. Kvalita, zodpovednosť, bezpečnosť, pohodlie pre partnerov a zákazníkov sú jednou z hlavných priorít FLEETCOR. Držiac sa týchto zásad spoločnosť neustále zlepšuje riešenia a služby a vyvíja nové nástroje pre vozové parky a ropné firmy. Všetko toto v kombinácii s novou lokalizačnou službou má pomôcť spoločnostiam riadiacim vozové parky a ich šoférom zlepšiť logistickú efektívnosť.

Related Post