• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Obrúčky- symbol lásky a vernosti

08/02/13 Tags: a. s., svadobné obrúčky

Chystáte sa aj vy čoskoro vysloviť svoje “áno”? Vo svadobný deň túži mať každá nevesta všetko dokonale pripravené, od vlastných šiat a účesu až po svadobnú výzdobu a hostinu. Neodmysliteľnou súčasťou každej svadby sú aj obrúčky, ktoré keď si raz kúpite, už ich nikdy – v tom lepšom prípade – nevymeníte.
V súčasnej dobe máte na výber z veľkého množstva obrúčok. Potvrďte si vzájomnú vernosť exkluzívnymi obrúčkami s kameňmi Swarovski, vo farbách bieleho, žltého alebo červeného zlata.

Máte radšej striebro? Možno sa neviete rozhodnúť, v takom prípade si vyberte kombinované svadobné obrúčky Kamea vo vzoroch a farbách, aké vám len zídu na um. Tie, vrátane briliantov, vám budú na želanie upravené.
Už starí Egypťania verili, že cez štvrtý prst ruky prechádza žila, ktorá je spojená so srdcom, a tak si z rastlín vyrábali kruhy, ktoré následne poctivo nosili. Vy už na rastliny odkázaní síce nie ste, ale posolstvo obrúčok pretrvalo dodnes. Vyjadrujú spojenie v láske, nech teda vyjadrujú vás.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273