• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Keramické preklady HELUZ sú pri hrubej stavbe vidieť

18/10/12 Tags: dlažba, heluz, komín, komíny, stropy, tehly

Pri stavbe rodinného domu laik na prvý pohľad nespozná, od ktorého výrobcu stavbári použili tehly. Hrubá stavba je pred dokončením, nechýba strecha, otvory na budúce dvere okná, no napriek tomu môžete na prvý pohľad vidieť, ktorý výrobca dodal stavebný materiál.

Jednou z najjednoduchších ciest je pozrieť sa na poskladané palety tehál a hneď spoznáte, kto je výrobcom. Nie vždy je však paleta k dispozícii. Toto obrandovanie vyriešil jedinečne výrobca tehlového materiálu – spoločnosť HELUZ . Na svoje keramické preklady dáva nápis HELUZ tak, aby bolo na prvý pohľad zrejmé, ako preklad nad dvere a okná umiestniť. Sú vhodné ako pre vnútorné, tak aj pre vonkajšie steny domu.

V sortimente spoločnosti HELUZ nájdete nosné preklady aj preklady ploché. Pohľadové strany prekladov majú tehlové prevedenie a tvoria vhodný podklad pre omietku. Oba typy keramických prekladov umožňujú ručnú montáž. Pri použití v obvodových stenách sa z dôvodu zvýšenia tepelnoizolačných vlastností preklady kombinujú s izolantom s hrúbkou minimálne 90 mm.

Pre tých, ktorí zvažujú v budúcnosti inštaláciu vonkajšieho zatienenia, ponúka HELUZ roletové žalúziové preklady, ktoré sú nosné, obsahujú zabudovanú tepelnú izoláciu a umožňujú montáž vonkajšieho tieniaceho systému kedykoľvek v priebehu užívania stavby.

Spoločnosť HELUZ tehliarsky priemysel v.o.s. je najväčším českým výrobcom tehlového materiálu. Zákazníkom ponúka komplexný tehlový systém pre hrubú stavbu, ktorý zahŕňa tehlové bloky pre obvodové murivo, tehly pre nosné, priečkové a akustické murivo, keramické stropy a preklady, nosné preklady pre vonkajšie tieniace systémy, keramické stropné panely, tehlové komíny a tehlové obkladové pásky.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273