Vieme ako ušetriť

Tlačiareň je výdobytok modernej techniky, ktorý používame takmer každodenne. Či už potrebujeme vytlačiť dokumenty, potvrdenia alebo texty, tlačiareň je naša nutnosť. Mnohí z nás si to neuvedomujú, no súčasna doba technológií si to od nás vyžaduje. Pri kúpe takejto mašinky je potrebné vybrať vhodný typ a zvážiť aj cenu. Myslite však na to, že nejde len o jednorazovú investíciu. Časom je potrebné dokupovať aj farbu, vďaka ktorej vám tlačiareň vytlačí všetko podľa želania. No na výber máte niekoľko možností. Je len na vás podľa čoho si vyberiete.
Jednou z nich je zakúpiť si originálnu náplň, ktorá vás vyjde draho a veľmi rýchlo sa minie. No môžete si vybrať niečo výhodnejšie a rovnako kvalitné. Doplňovacie kazety sú ideálnym riešením. Majú pripravený uzatvárateľný otvor pre jednoduché doplňovanie atramentom, ktoré zvládne každý aj v domácich podmienkach. Keď klesne hladina na minimum, autoresetovateľný čip vyresetuje hladinu atramentu po naplnení opätovne na plný stav.
Ďalšou možnosťou sú Ciss systémy. Ide o unikátny systém z tlačových kaziet a externého zásobníka atramentov. Tento zásobník zásobuje kazety atramentom. Raz za čas je potrebné doplniť do zásobníka atrament, no to je jediná činnosť ktorú musíte vykonať. Vďaka transparentným nádobkám máte stále prehľad o stave atramentu. Nie len Ciss systémy, ale aj doplňovacie kazety vám pomôžu dosiahnuť až 80% úsporu nákladov spojenú s tlačou. Oba produkty sú vhodné pre atrament pigment aj farbivo.
Ak ešte stále váhate, vedzte, že za skúšku to stojí. Napríklad, ak si zakúpite produkty z eshopu www.printink.sk, získate záručný aj pozáručný servis. Ako registrovaný užívateľ navyše získate zľavy až do výšky 15% na celý nákup a to počas trvania Vašej registrácie.V prípade akýchkoľvek problémov vám radi pomôžu a poradia. Takto si budete môcť vytlačiť kedykoľvek čokoľvek, nie len kvalitne, ale aj šetrne.

S nami je Váš svet farebnejší

Related Post