Virtuálne spoločnosti sú stále viac IN

Už aj na slovenskom trhu vidno stále viac spoločností, ktoré majú záujem o zriadenie virtuálnej poštovej adresy, či virtuálneho registračného sídla. Nie pre všetky spoločnosti je táto služba vhodná a využiteľná, no pre niektoré firmy môže byť založenie virtuálneho sídla jediným riešením ako si zachovať imidž firmy a neminúť na to celý majetok.

Najväčšou výhodou virtuálneho sídla a virtuálnej adresy pre firmy je šetrenie nákladov. Dovoliť si prenajímať, či kúpiť priestory v centre hlavného mesta je aj pre mnohých stredných či väčších podnikateľov problém. Pri virtuálnej adrese však platíte len mesačný poplatok, ktorý je oveľa nižší, ako by bolo potrebné mesačne platiť za prenájom daných priestorov.

Okrem výhody šetrenia nákladov obyčajne spoločnosti ponúkajú aj nejaké služby navyše, ktoré sú pre mnohé firmy veľmi užitočné a potrebné. Pri virtuálnej poštovej adrese ide napríklad o notifikácie o došlej pošte, jej preposielanie, či archiváciu.

Zriadenie virtuálneho registračného sídla, či virtuálnej poštovej adresy je vhodné ako pre malé firmy, tak aj väčšie spoločnosti, ktoré chcú vystupovať na prestížnej adrese. Spoločnosť Global Office s.r.o. ponúka túto adresu na najprestížnejšej Obchodnej ulici v Bratislave.

Po niekoľkých jednoduchých krokoch, môžete už za krátky čas uvádzať novú adresu sídla, či poštovú adresu.

Pre viac informácií o daných službách navštívte stránku www.globaloffice.sk kde sa dočítate o spomínaných službách viac.

Related Post