Sklad pre Agratrans

Poľský stavebný partner Astron, firma Multi Projekt zo Szczecina, postavila v ekonomickej oblasti Goleniów nový projekt Agatrans.

Výrobné haly na klíč

Predstavujeme výrobcu aj dodávateľa priemyselných hál. Vďaka tomu garantujeme realizáciu v stanovených termínoch a v rekordne krátkom čase. Spoľahnite sa na najväčšieho európskeho výrobcu oceľových a montovaných hál. Prinesieme do vášho projektu skúsenosti z viac ako 50 000 realizácií.

sklad
Komplex Agatrans tvorí oceľová výrobná hala s rozlohou 2.047 m², sklad na ploche 10.447 m² a trojpodlažná kancelárska budova s výmerou 1.567 m².

 

Agratrans v polsku

Steny administratívnej časti boli opláštené panelmi LPA/LPI so 100 mm hrubou izoláciou, a na strešné opláštenie bol použitý systém DSR s izoláciou hrubou 200 mm. Oceľová budova vyniká veľkými presklenými plochami na hliníkovej fasáde.

Oceľová konštrukcia skladovacej haly a výrobnej haly je tvorená AZM2 rámami, strešným systémom DSR, vonkajšími stenovými panelmi LPA a vnútorným opláštením LPI. Stavba bola dokončená v priebehu len 3 mesiacov.

Komplex Agatrans tvorí oceľová výrobná hala s rozlohou 2.047 m², sklad na ploche 10.447 m² a trojpodlažná kancelárska budova s výmerou 1.567 m².

Projekt Agatrans slúži ako hlavné sídlo spoločnosti Multi Projekt, a preto bola oceľová budova navrhnutá ako funkčná a zároveň estetická stavba. Astron  kladie dôraz na presnosť, precíznosť, dôraz na detail a vysokú kvalitu oceľovej budovy. Všetky tieto aspekty prispeli k spokojnosti zákazníka s novým sídlom firmy.

Flexibilné oceľové haly

Vďaka dômyselnej konštrukcii a takmer neobmedzeným stavebným možnostiam využijete montované oceľové haly Astron v mnohých oblastiach. Po celej Európe nájdete naše realizácie, ktoré plnia funkcie priemyselných hál, obchodných priestorov a administratívnych budov. Medzi naše významné referencie patria aj športové haly, autosalóny či nadzemné parkoviská.

Technická špecifikácia oceľových hál

Montované haly Astron predstavujú systém oceľových konštrukcií zostavených z prvkov vyrobených spoločnosťou Lindab S.A. (sídlo v Luxembursku) a firmami Lindab Buildings s.r.o. (Sídlo v ČR) a Lindab Buildings Cp.z.o.o. (sídlo v Rusku).

Výrobky vyššie uvedených firiem spoločne tvoria konštrukčné riešenie pre montované oceľové budovy, ktoré vieme jednoducho prispôsobiť špecifickým požiadavkám na ich využitie.

Related Post