Výrobná hala pre kovopriemysel

Poľská spoločnosť Tekra Sp. z o.o z Gubina sa zaoberá výrobou súčiastok pre kovopriemysel. Firma sa rozhodla pre výstavbu novej výrobnej haly a skladovacej haly. Nová výrobná hala Astron bola postavená iba za 4 a pol mesiaca.

Výrobné haly na mieru

Dobre vieme, že každé podnikanie a výrobný proces má rozdielne požiadavky na priestor a jeho využitie. Tomu sme prispôsobili náš systém výroby a montáže oceľových hál. Výrobné haly optimalizujeme tak, aby sme splnili vaše špecifické požiadavky a pri stavbe minimalizovali narušenie vašich podnikateľských aktivít.

Kostrzyńsko-Słubicka hala

Výrobná hala má výmeru 2.360 m² a v Gubine je strategicky umiestnená v ekonomickej zóne Kostrzyńsko-Słubicka. Oceľová hala je rozdelená na niekoľko častí: jednopodlažná výrobná hala i skladovacia hala a dvojpodlažná administratívna časť.

ocel
Naše výrobné haly vynikajú skvelými konštrukčnými vlastnosťami a možnosťami budovu prispôsobiť individuálnym požiadavkám.

 

Administratívna budova pôsobí moderným nadčasovým dojmom, pretože jej fasáda je tvorená sklom a hliníkom. Steny boli opláštené panelmi LPA/LPG, a strecha systémom DSR s izoláciou z minerálnej vlny. Výrobná hala Astron je vybavená tromi žeriavovými dráhami s kapacitou 10 ton a štyrmi menšími s kapacitou 2 tony. Na priľahlom pozemku 2,78 ha sa nachádza manipulačný priestor veľkosti 1.800 m² pre nákladné automobily, parkovisko pre 37 vozidiel a manipulačné cesty.

Vlastnosti výrobných hál

Výrobné haly Astron sa vyznačujú príjemnou vnútornou klímou a vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami. Tie zabezpečuje dômyselný stenový systém, ktorý do strechy a stien integruje izoláciu Astrotherm – rohože sklenej vaty s parozábranou.

Konštrukcia priemyselných hál zabezpečuje tiež výbornú absorpciu hluku. Do dvojplášťových stien totiž môžeme dodať tlmiaci akustický panel.

Related Post