Romantické šperky inšpirované bohyňou lásky

Leto je ideálne obdobie pre zamilované páry, ktoré si vychutnávajú nekončiacu romantiku a nezabudnuteľné výlety. Najkrajšie letné chvíle perfektne doplnia šperky inšpirované samotnou bohyňou lásky, Aphrodité. S novou kolekciou od renomovaného klenotníctva ALO diamonds prežijete atmosféru letnej lásky a nádherných stredomorských zákutí.

 

Kolekcia Aphrodité je rovnako ako jej menovkyňa nežná a ženská. Šperky sú v tvare písmen gréckej abecedy, vďaka čomu dostali nádych originality, no zároveň oplývajú eleganciou a štýlom. Bohyňa lásky a krásy sa odjakživa spája s morskou penou, z ktorej sa zrodila, preto je aj nová kolekcia posiata vlnou jemných drahokamov. Očarujúce kúsky tak dostali nádych prímorských krajín.

ALO_Aphrodité_3

Náhrdelník ALO diamonds  z kolekcie Aphrodité, žlté 14kt zlato, 48 diamantov, 4630 eur, ALO diamonds

Prsteň ALO diamonds z kolekcie Aphrodité, žlté 14kt zlato, 67 diamantov, 5178 eur, ALO diamonds

 

Nová kolekcia šperkov je dostupná v bielom, žltom i trendy ružovom zlate. Prstene a prívesky sú osadené precízne vybrúsenými bielymi diamantmi. Kúsky plné fantázie sa výborne hodia k sebavedomým ženám, ktoré v sebe ukrývajú poetickú dušu a zároveň vedia oceniť kvalitu a umelecké spracovanie.

Unikátna kolekcia šperkov je doslova predurčená na to, aby ladila k slávnostným večerným outfitom, ktoré sa nesú v elegantnom a noblesnom duchu. Skvelo sa budú kombinovať aj s letnými, rozviatymi šatami. Zároveň ich však môžete nosiť aj počas bežných dní k minimalistickým lookom, kde sa budú šperky krásne vynímať.

Viac informácií o kolekciách a šperkoch nájdete na  www.alo.sk.

ALO_Aphrodité_2

Prsteň ALO diamonds  z kolekcie Aphrodité, žlté 14kt zlato, 68 diamantov, 6694 eur, ALO diamonds

Prsteň ALO diamonds z kolekcie Aphrodité, biele 14kt zlato, 67 diamantov, 5247 eur, ALO diamonds

Prsteň ALO diamonds z kolekcie Aphrodité, žlté 14kt zlato, 68 diamantov, 6694 eur, ALO diamonds

Prsteň ALO diamonds z kolekcie Aphrodité, ružové 14kt zlato, 75 diamantov, 5430 eur, ALO diamonds

Prsteň ALO diamonds z kolekcie Aphrodité, biele 14kt zlato, 72 diamantov, 5341 eur, ALO diamonds

 

 

Related Post