Oceľové montované haly na kľúč

Naše kompletné oceľové haly tvorí hlavná nosná konštrukcia, vonkajšie opláštenie vrátane strechy a príslušenstva. Poskytujeme kompletné riešenie s dlhou životnosťou. Vďaka dodávkam z jedného zdroja sme schopní zabezpečiť rýchlu výstavbu a dodržanie termínov. Svoje podnikanie tak ľahko prispôsobíte obmedzeniam počas rekonštrukcie alebo výstavby montovanej haly.

Konštrukcia oceľových budov

Montované haly Astron predstavujú systém oceľových konštrukcií zostavených z prvkov vyrobených spoločnosťou Lindab S.A. (sídlo v Luxembursku) a firmami Lindab Buildings s.r.o. (Sídlo v ČR) a Lindab Buildings Cp.z.o.o. (sídlo v Rusku).

Výrobky vyššie uvedených firiem spoločne tvoria konštrukčné riešenie pre montované oceľové budovy, ktoré vieme jednoducho prispôsobiť špecifickým požiadavkám na ich využitie.

Jednopodlažné oceľové haly

Toto spoľahlivé riešenie na kľúč oceníte v prípade, že pre svoje podnikanie hľadáte výrobný závod, skladovú halu či napríklad administratívnu budovu. Svoje využitie jednopodlažné oceľové haly nájdu aj ako multifunkčné alebo tenisové haly. Mimoriadne variabilné strešné a stenové systémy nám umožňujú stavať haly presne podľa vašich predstáv.

Viacpodlažné oceľové haly

Montované oceľové haly s viacerými poschodiami staviame z kvalitných materiálov, kde všetky zvárané a za tepla valcované prvky otryskáváme v súlade s SA 2.5 a ošetrujeme 80 μ náterom. Naše riešenia počítajú aj s extrémnymi výkyvmi počasia. Preto obsahujú odolné stabilizačné prvky – zavetrovacie tiahla, stabilizačný rám a betónové múry alebo jadrá.

Cena oceľových hál

Konečnú cenu oceľovej haly podľa vašich predstáv sme schopní stanoviť na základe špecifikácie vašich požiadaviek. Kontaktujete nás pomocou formulára alebo vyskúšajte náš Konfigurátor oceľových hál EcoBuild.

V konfigurátore si sami vytvoríte model požadovanej menšej oceľovej haly a návrh nám pošlete. Ten spracujeme a obratom vám zašleme cenovú kalkuláciu.

Related Post