Nová škola hokeja pre celú rodinu

Škola hokeja | Dafko Ice School

Čo budeme robiť cez víkend? Tak túto otázku si položilo asi veľa rodičov, ktorí majú deti. Veľké mestá ponúkajú veľa možnosťí kam možete ísť s vašimi ratolesťami, ale väčšinou je to len o zábave pre deti. V našom hlavnom meste ale vzniklo občianske združenie, ktoré sa snaží spájať zábavu, rodinu a šport do jedného a organizuje tréningy korčuľovania a amatérske hokejové tréningy.

Občianske združenie Škola hokeja | Dafko Ice School vzniklo na základoch amatérskej hokejovej partičky DAFKO TEAM. Tento tím vznikol v apríli v roku 2017 a stretli sa v ňom výborní ľudia, ktorí milujú hokej. Napadla im myšlienka urobiť niečo pre deti, rodiny a milovníkov tohto športu. Chceli vymyslieť niečo, kde môžu rodiny tráviť spoločný čas a tým spojili dokopy hokej, zábavu a rodinu. Už 09.09.2017 otvárajú svoj prvý tréning, v ktorom máte na výber z dvoch druhov tréningov:

TRÉNING KORČULOVANIA

Tento tréning je postavený na pevných základoch korčulovania. Máte možnosť naučíť sa základný postoj na korčuliach, štart a brzdenie do oboch strán a tiež aj prekladanie do strán. Nezáleží na tom či ste skúsení alebo neskúsení – ide v prvom rade o to, zabaviť sa s rodinou a k tomu všetkému sa niečo naučiť. Tréning je vhodný pre deti od 3-4 rokov a taktiež aj pre rodičov.

AMATÉRSKY HOKEJOVÝ TRÉNING

Amatérsky hokejový tréning je určený tiež pre deti aj dospelých. Je to skvelá voľba ak by ste chceli začať hrať amatérske hokejové partičky, alebo len potrebujete vytrénovať streleckú mušku a ťah na bránu. Rovnako je tréning vhodný aj pre malé deti, pretože jednotlivé cvičenia sú navrhnuté tak, aby ich zvládol aj úplný začiatočník. Všetko je pod dozorom trénerov, ktorí sa vám budú venovať a v prípade potreby vám všetko vysvetlia aj ukážu.

NEBOJTE SA

Všetky tréningové cvičenia a ich úroveň bude závisieť od Vašej šikovnosti. Nemusíte sa teda vôbec ničoho báť, pretože na tréningoch nejde o nič iné, iba o to, aby ste sa spoločne celá rodina zabavili a užili si spolu voľný čas. Ak Vám prebehla hlavou otázka, či potrebujete mať hokejovú výstroj – odpoveď je nie. Jediné čo budete potrebovať sú korčule, holenné hrániče, rukavice a prilbu. Je to kvôli Vašej bezpečnosti.

Ak ste sa rozhodli, že by ste to chceli vyskúšať, máte možnosť príhlasiť sa. Prvý tréning začína 09.09.2017 o 9:45 na zimnom štadióne v Petržalke.

 

 

 

Related Post