Čo je tantrická masáž a odkiaľ pochádza?

tantricka-masaz-bratislava

S tantrickou alebo senzuálnou masážou sa dostávame do kontaktu čoraz viac. Tento druh masáže sa rozrástol a je bežne dostupný asi v každom väčšom meste. Viete ale odkiaľ táto špeciálna erotická masáž pochádza a aké využíva techniky? To sa dočítate v tomto článku.

História tantrickej masáže

Význam slova “tantra” v preklade znamená niečo ako “tkanivo” alebo “pavučina”. Tantrická masáž sa zrodila v Indii, kde si získala svoju popularitu a postupne sa začala rozširovať z Indie do ostatných častí Ázie. Tak ako väčšina vecí, aj tantrická masáž sa postupom času formovala a pribúdali rôzne nové techniky. Tantrická masáž bola predovšetkým využívaná ako intímny rituál, ktorý mal mať liečivý a spirituálny význam. Mohli by sme povedať, že každý región v Ázii mal vlastné techniky a časom sa masáž rozšírila do ďalších krajín sveta.

Techniky tantrickej masáže

V tantrickom salóne sa o Vás postarajú profesionálne tantra masérky a všetky masáže sú založené na príjemných, romantických a liečivých dotykoch. Ak potrebujete rozprúdiť energiu vo vašom tele alebo sa chcete uvoľniť od každodenného stresu, určite vyskúšajte tantrický rituál, ktorý vás naplní vzrušením a nehou. Súčasťou tantrickej masáže sú techniky joni a lingam. Ak ste milovníkom jemných alebo aj dynamických dotykov, určite neváhajte a vyskúšajte erotickú masáž. Na vašom tele nezostane kúsok miesta, ktorý by ste neprecítili, pretože vás čaká masáž celého tela. Ak ste doteraz zažívali vyvrcholenie len pri milostnom akte, tak pri tantrickej masáži to bude úplne iné.

Účinky tantrickej masáže

Nie je to celé iba sexualite, pretože tantrická masáž vám môže pomôcť zbaviť sa negatívnych emócií, ktoré často trápia väčšinu ľudí. Ak máte túžbu niekoho vlastniť, alebo žiarlite na svoju polovičku vyskúšajte túto masáž. Okrem iného má veľmi pozitívne účinky pri predčasnej ejakulácii, poruchách erekcie a tiež veľmi pomáha pri prepracovanosti a odbúrava stres.

Ak vás tento článok oslovil, vyskúšajte náš tantrický salón v Bratislave. Môžete sa tešiť na príjemné prostredie a profesionálne masérky.

Related Post