Mobilné aplikácie pre podniky a firmy

eazi appsHry, kalkulačka, kalendár, poznámkový blok, úprava fotiek, nahrávanie hlasu,… Toto všetko sú príklady mobilných aplikácii, ktoré každý z nás bežne využíva. Každý kto má smartfón chtaic-nechtiac musí používať mobilné aplikácie, pretože takto v fungujú mobilné telefóny v dnešnej dobe. Viete však, že mobilné aplikácie majú obrovský potenciál zarábať peniaze? Viete o tom, že aj Vy sami môžete takúto ziskovú mobilnú aplikáciu získať?

Svet internetu a mobilných telefónov sa čoraz viac prelína a internet v mobile je samozrejmosťou, bez ktoré už nemôžeme fungovať. Zoberte si napríklad bežné bankové prevody. Veľké percento z nich sa dnes uskutočňuje a zadáva cez mobily a tablety. Práve z tohto dôvodu vyvinuli banky svoje vlastné mobilné aplikácie, aby nám uľahčili vykonávanie bankových prevodov, zadávanie príkazov na úhradu a pod. A to je len jedna z mnohých oblastí, kde sa mobilné aplikácie využívajú.

Donedávna bol vývoj mobilnej aplikácie veľmi drahá a zložitá záležitosť avšak spolu s tým, ako stúpal dopyt po týchto službách, vzniklo mnoho spôsobov, ako sa k vlastnej mobilnej appke dopracovať. Okrem pracného programovania na zakázku existujú mnohé praktické platformy na tvorbu aplikácií. Je to jednoduchý softvér, ktorý je priamo vyvinutý na tvorbu a vývoj aplikácii na mieru. Najznámejšou platformou tohto druhu je anglický nástroj Eazi-Apps. Je to jednotka v počte mobilných aplikácií schvaľovaných do app-storu.

Eazi-Apps je jednoduchý a efektívny nástroj, ktorý Vám vytvorí aplikáciu doslova šitú na mieru Vášmu podnikaniu a perfektne zohľadní potreby a špecifiká Vášho podnikania. Začínate s novým biznisom, otvárate novú prevádzku, podnik či reštauráciu? S Vašou vlastnou mobilnou appkou to určite pôjde jednoduchšie. Dostaňte svoju aplikáciu do mobilov Vašich potenciálnych a aktuálnych zákazníkov a môžete s nimi kedykoľvek komunikovať. Prinášajte im novinky, správy, zaujímavé akcie či pozvánky na podujatia. Udržujte kontakt s Vašim “publikom” a nikdy tak nestratíte svojich zákazníkov. Malo by Vám na tom záležať, pretože každý správny marketér vie, že udržať si zákazníka je 5x lacnejšie ako získať nového.

Kontaktujte špecialistov z Eazi-Apps na ich webe, alebo na Facebooku a informujte sa o možnostiach mobilných aplikácii. Radi Vám zodpovedia Vaše otázky i poradia. Neváhajte a nestrácajte čas. Zarábajte viac s mobilnou app-kou.

 

Related Post