• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Heluz otvoril v Zohore nový sklad komínov

21/11/12 Tags: heluz, komín, komíny, sklad, Zohor

Nový sklad tehlového materiálu otvorila spoločnosť HELUZ v západoslovenskom Zohore. Sklad je zameraný na sortiment komínov a ich príslušenstvo. Slovenskému trhu prinesie ľahšiu dostupnosť produktov a výrazne kratšiu dobu dodania. Pre okolie Bratislavy do 60 km bude navyše závoz zadarmo.

Pre otvorenie špecializovaného skladu komínov sa HELUZ rozhodol hlavne pre zvyšujúci sa dopyt na slovenskom trhu. „Dopyt po kvalitných tehlových komínoch stúpa. Počas minulého roka sme navyše v sortimente komínov uviedli na trh niekoľko noviniek, ktoré zaznamenali značný záujem. Slovenským odberateľom tak chceme umožniť jednoduchšiu a rýchlejšiu dostupnosť tovaru,“ komentoval otvorenie nového skladu obchodný riaditeľ spoločnosti HELUZ Ing. Jan Krampl. K úspešným novinkám v segmente komínov patrí komín Heluz Mini či sanačná súprava Heluz Profi na rekonštrukciu polorozpadnutých komínov.

Slovensko je už niekoľko rokov dôležitá exportná destinácia HELUZu; od roku 2006, kedy spoločnosť vstúpila na slovenský trh, tu predaj produktov najväčšieho českého výrobcu tehlových materiálov neustále stúpa. V roku 2011 tvoril export na Slovensko 13 % obratu spoločnosti. Najviac sa tu predávajú brúsené tehlové bloky HELUZ Family, ktoré sa vyrábajú v juhomoravskom Hevlíne.

www.heluz.sk

O spoločnosti HELUZ

Spoločnosť HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. vznikla v roku 1992. Vlastní celkom osem výrobných prevádzok v troch lokalitách. V Dolnom Bukovsku, kde sídli aj centrála spoločnosti, je tehliarska výroba, výroba stropných konštrukcií, výroba roletových prekladov a výroba tehlových komínov. V Hevlíne pri Znojme sú dva výrobné závody na kompletný tehliarsky sortiment a v Libochoviciach neďaleko Prahy je tehelňa a paneláreň.

Spoločnosť je najväčším českým výrobcom tehliarskeho tovaru. Vyrába a dodáva komplexný tehlový systém pre hrubú stavbu, tzn. tepelnoizolačné tehlové bloky pre obvodové murivo, tehly pre nosné, priečkové a akustické murivo, keramické stropy a preklady, nosné preklady pre vonkajšie tieniace systémy, keramické stropné panely, tehlové komíny, tehlové obkladové pásiky a nepálené tehly.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273