Drevohliníkový HS portál MINTAL PANORAMA

Spoločnosť MINTAL prináša na slovenský trh nový produkt pre opticky a technicky dokonalé riešenie posuvných dverí. Je kombinovateľný s ostatnými drevohliníkovými okennými profilmi MINTAL. Posuvné prvky, ktoré vedú na balkón, do záhrady alebo na terasu, sú súčasným trendom a zvyšujú svojimi veľkoplošnými krídlami kvalitu bývania a života.Prostredníctvom premyslených detailov nášho kovania zažijete maximálne pohodlie. Vďaka dlhoročnej tradícií vo vývoji je jeho technika tak dokonalá. Krídla s hmotnosťou až 400 kg sa dajú bezpečne, pohodlne a s ľahkosťou ovládať bez vynaloženia veľkého úsilia. Realizovať je možné až 19 m široké presklenie s 12 m širokým priechodom.

 

  • Bezpečné, komfortné a pritom ľahko ovládateľné i pri hmotnosti krídla 400 kg.
  • Možnosf voľby vyššej odolnosti voči korózii s povrchovou úpravou Edelstahl-Look pre systém HS PORTÁL, ktorý ako jediný produkt vo svojej triede touto Špeciálnou ochranou disponuje.
  • Bezbariérový prah s tepelnou izoláciou vysoko prekračuje svojimi parametrami hodnoty požadované smernicou pre úspory energie.
  • Kľučkou ovládané štrbinové vetranie, zaručujúce optimálnu výmenu vzduchu, je súčasťou štandardnej zostavy kovania.
  • Odolnosf voči vlámaniu je modulová až po triedu bezpečnosti WK2.
  • Atraktívne farebné stvárnenie vdaka rozsiahlej palete farieb kľučiek a krytiek kovania.

Samozrejmosťou je plochá prahová lišta vysoká len 19 mm. Prechod je tak plynulý a bezbariérový bez dodatočných nákladov. Navyše, jej tepelná izolácia je lepšia ako určujú požiadavky nariadenia pre úsporu energií. Spĺňa tak i vysoké nároky na úsporu nákladov a komfort bývania.

mintal-panorama-drevohlinik-okno

Related Post