Datacentra pre firmy

Vzhľadom na špecifické a v mnohom náročným požiadavkám datacentier, montované haly Astron sú so svojím vybavením ideálnym riešením zaisťujúcim najlepšiu kontrolu nad teplotou a vlhkosťou v interiéri. Veľké vnútorné priestory s voľným rozporom bez oporných stĺpov, alebo len s minimálnym počtom, umožňujú optimálne využitie daného priestoru.

Datacentra Astron – na mieru a úsporne

Astron je spoľahlivým dodávateľom systému montovaných budov, vhodných pre následnú inštaláciu akýchkoľvek zariadení. Bezpečná datacentra Astron sú moderným a spoľahlivým riešením s možnosťou ľubovoľných rozšírení podľa budúcich potrieb.

Moderné datacentra Astron využívajú energeticky úsporný systém klimatizácie a ochladzovanie vzduchu v interiéroch. Oceľové budovy sú vyrábané na mieru požiadavkám zákazníka s výhľadom na mnoho rokov dopredu. Datacentra Astron sú spoľahlivým, flexibilným a moderným riešením budov určených pre nepretržitú prevádzku počítačov a serverov.

Ostatné konštrukčné súčasti hál

Okrem primárnej a sekundárnej nosnej konštrukcie sú montované haly vybavené variabilnými systémami striech a stien s možnosťou plnohodnotného zateplenie pomocou izolácie Astrotherm. Súčasne s tým môžeme haly vybaviť spoľahlivými medziposchodiami v troch konštrukčných prevedeniach.

Stavebnicový systém nám ďalej umožňuje do strešných a stenových systémov integrovať rozličné príslušenstvo, ako sú svetlíky, okná, dvere či napríklad ventilácia, protipožiarna ochrana apod.

Related Post