Bitcoin alebo ako vstúpiť do sveta Bitcoin za 10 min

V tomto blogu Vám dám pár overených rad a odkazov na stránky kde môžete zarobiť Bitcoiny .
1. Budete potrebovať peňaženku kde budete Bitcoiny zbierať a používať ako len uznáte za vhodne ci posielať medzi sebou alebo nakupovať na internete a ty čo majú chuť môžu aj nakúpiť a časom výhodné predať . Peňaženka ( Android – iOS )

https://airbitz.co/af/PGN

2. Bitcoiny môžete dostať aj zadarmo stačí sa prihlásiť na stránku a klknúť každú hodinu na číselnú ruletu a máte možnosť vyhrať Bitcoiny v hodnote do 200$ výhodou je že vždy niečo vyhráte (overené rokmi používania )

https://freebitco.in/?r=4358086

3 Máte možnosť ťažiť Bitcoin , ako ? Stačí investovať pár dolárov cca 1.90 a ťažíte. Všetko prebieha v službe Cloud takže nemusíte mat nič pustené na PC ani žiadne externe zariadenie pretože v tejto dobe sa to už proste neoplatí .Stránka je naozaj jednoduchá a intuitívna , máte možnosť stále kontrolovať stav ťažby a Bitcoiny na vašom úcte pribúdajú každý deň , na stránke si zakúpite vami zvolenú ťažobnú silu ( čím viac tým vedci zisk ) . Stránka Vám automaticky prepočíta každý deň zisk na doláre a štatistiku zisku podľa kurzu na deň/týždeň/mesiac/rok .Službu používam už roky a je jedna z prvých vôbec .

https://hashflare.io/r/5AA3F1BE-1

Related Post