Používanie feromónových parfumov ako pomôcka?

Používali by ste feromónové parfumy ako pomôcku pri svojich “nočných záťahoch”? Aký význam a funkciu majú takéto parfumy? Prečítajte si viac o parfumoch s feromónmi v článku kliknutím na predchádzajúci link.

Dôležité je vždy sa riadiť zdravým rozumom. A v súlade s morálnymi zásadami a pravidlami.

Majú feromóny vplyv na vôňu parfumu?

Nie nemajú – feromóny nie je cítiť. No vedia ich zachytiť receptory v nose a mozog ich potom určitým spôsobom vyhodnocuje. Vďaka tomu by vraj mali dosahovať požadovaných účinkov. Prečítajte si o tom viac kliknutím na predchádzajúci odkaz.  Či to tak ale skutočne je, to Vám zaručiť nevieme ani po viacerých výskumoch a prieskumoch skúsenosti ľudí, ktorí takéto alternatívne parfumy používajú.

Zaujímajú Vás aj tipy na iné obľúbené parfumy? Hľadáte dámsky parfum  a neviete si z množstva v ponuke vybrať? Môžete vyskúšať rôzne pomôcky na výber parfumu. Napríklad zoznamy najobľúbenejších dámskych parfumov. Alebo zoznamy najlepších vôni za určitý rok – či už aktuálny rok 2018 alebo staršie z rokov 2017, 2016 alebo aj staršie.

Prípadne môžete vyskúšať dámsky parfum, ktorý u nás momentálne patrí medzi “žhavý” tip: Dámsky parfum Giorgio Armani Si. Boli by sme veľmi radi,  ak by ste nám dokonca napísali svoje skúsenosti s týmto parfumom. Prípadne aj s nejakými inými parfumami. Ak by ste chceli, môžete nám napísať – kontakt nájdete na našej stránke kliknutím na niektorý z predchádzajúcich odkazov.

Related Post