Polokošieľka pre každého drobca

Urobiť z malého športovca elegána vôbec nie je jednoduché. Nie každému drobcovi sa totiž páči predstava golierikov zapnutých blízko pri krku, manžiet na rukávoch či množstva gombíčkov, s ktorými sa detské rúčky musia trápiť. Ak ale napriek tomu chcete, aby vyzerala vaša ratolesť štýlovo a elegantne, stavte na polokošeľu.

Chlapčenská polokošeľa sa stala súčasťou každého šatníka. Spája v sebe ležérnosť tričiek a štýlovosť košieľ, čo z nej robí univerzálny kúsok. Polokošeľa s dlhým rukávom pre chlapca je ideálnym oblečením najmä na jeseň, kedy spoľahlivo nahradí nátelník. Skominovať ju môžete s mikinou aj svetríkom, alebo stavte na 2v1 – naša štýlová polokošeľa zo 100% bavlny v sebe spája sveter aj košeľu, takže vyzerá elegantne, no zároveň je nenáročná na nosenie aj spomínané zapínanie.

Polokošeľa nepozná vekové obmedzenie – vyzerá skvele na trojmesačných bábätkách aj takmer dospelých fešákoch. Rovnako univerzálne sú farebné prevedia – kým košeľa býva obyčajne biela alebo pastelová, polokošeľa si môže dovoliť aj žiarivú zelenú či oranžovú.

Navštívne internetový obchod www.idoshop.sk a vyberte si z bohatej ponuky polokošieľ pre chlapcov. Určite sa zídu aj vášmu školákovi.

Related Post