Doučovanie, knihy, reklama

Doučovanie nemčiny a angličtiny

Ponúkame vám doučovanie nemčiny a angličtiny, učíme deti, študentov aj dospelých. Naučíme vás gramatiku aj konverzáciu v bežných aj špecifických situáciách, okrem nových slovíčok a fráz sa dozviete aj niečo z reálií oboch jazykov, učíme z viacerých kníh a rôznymi metódami výučby, pomôžeme vám sa pripraviť na maturitu, reparáty, skúšky ale aj štátnice z jazykov. Pri výučbe používame všetky doteraz vytvorené spôsoby výučby, viac na stránkach……………………

http://www.filip-en.eu

https://www.facebook.com/doucovaniejazyka

 

Knihy za babku

Predaj kníh za výhodné ceny, ponúkame vám beletriu, romány, detektívky, kuchárske knihy, knihy pre deti,  odbornú literatúru, knihy pre chovateľov a záhradkárov, jazykovú literatúru, učebnice, scifi, knihy o marketingu aj o technológiách a výpočtovej technike, viac na stránke …………….

https://www.facebook.com/eshopsknihami

 

Marketing na internete

Svojim klientom ponúkame komplexnú marketingovú kampaň na internete, vkladáme vaše inzeráty do inzertných portálov a ak je treba tak ich samy pre vás vytvoríme, registrujeme vaše stránky  do katalógov, vytvárame facebook a google plus stránky, píšeme o vašich stránkach externé blogy a tiež  pre vás robíme propagáciu vašej firmy  na sociálnych sieťach, viac na stránke ……….

https://www.facebook.com/pages/Webadverts/940714165968184

 

 

Related Post