Získajte podstatné informácie

mytvorimehospodárstvo.sk je portál, ktorý sa zameriava na podstatné informácie z ekonomiky, investovania, politiky alebo podnikania.

Na jednom mieste u nás získate informácie o ekonomickom dianí doma aj vo svete. Všímame si významné firmy a trendy ich ekonomického vývoja.  Môžete si prečítať rozhovory s ekonómami  a ich názory na ekonomický vývoj a ekonomické dianie. Súčasťou našich informácií sú tiež správy z bankovníctva a finančného trhu, investovanie či obchodovania na burzách.

Cenné informácie a rady

Využite cenné a praktické informácie, ktoré získate na našom portály, ak sa rozhodnete vstúpiť na kapitálový trh. Získate orientáciu v problematike kapitálových trhov a všetky dostupné informácie, ktoré účastníci kapitálového trhu potrebujú.

Podnikateľské informácie

Podnikatelia ocenia výber širokého spektra podnikateľských informácií. Na jednom mieste získavate prehľadný sumár informácii o pripravovaných a realizovaných zmenách v daňovej, účtovnej či právnej legislatíve. Všímame si tiež stav podnikateľského podnikania na Slovensku a hľadáme možnosti jeho zlepšovania.

Zviditeľnite svoje podnikanie

Ponúkame vám tiež možnosť zviditeľniť sa. Môžete si u nás uverejniť firemné inzeráty a ponuky či dopyty firemného trhu. Sledujte informácie o veľtrhoch a možnostiach získať nové zákazky na veľtrhoch či nové informácie o praktických riešenia na seminároch. Veľmi obľúbeným sa stali videá, ktoré prakticky predstavujú vaše podnikateľské smerovanie či vás predstavujú v podobe video vizitky. Náš portál je tiež vhodný na umiestnenie rôznych PR webov.

Získavajte výhody

Tieto výhody využívajú rôzne firmy a organizácie, s ktorými spolupracujeme. Pridajte sa aj vy k naším spokojným partnerom a rozvíjajme spolu podnikateľský biznis. Na tomto koncepte spolupracujeme už s viacerými spoločnosťami, pričom sme dosiahli aj dohodu o partnerstve so spoločnosťou TRIM Broker, a. s., KOMUNÁLNOU poisťovňou, a.s.ako aj so Slovenskou franchisingovou asociáciou. Ďalšie služby sú v príprave a dúfame, že Vám pri Vašom podnikaní budú nápomocné.

Related Post