Založiť si s.r.o. sa teraz oplatí! Neskôr to môže byť drahšie.

Spoločnosť AVAR, spol. s r.o., ktorá je jednou z popredných firiem zaoberajúcich sa zakladaním spoločností s ručením obmedzeným, teraz znížila cenu za kompletné založenie s.r.o., len na 265 €. Táto cena je konečná vrátane súdneho poplatku.

Prečo zveriť zakladanie spoločnosti s r.o. špecializovanej firme?

Skúsenosti
Tak, ako odborníkovi zveríme opravu nášho auta, či operáciu srdca, tak je rozumné zveriť profesionálom aj založenie s.r.o., keďže ide o legislatívne zložitý proces, ktorý si vyžaduje znalosť príslušných zákonov, predpisov a nutných odborných a právnych úkonov. My tieto znalosti máme a vy čas, ktorý by ste strávili náročným študovaním informácií či chodením po úradoch, môžete využiť pre dokonalú prípravu Vášho podnikania.
Cena
Hoci to znie nelogicky, ale cena za založenie s.r.o. svojpomocne je vyššia ako keď si necháte spoločnosť založiť na kľúč. Ako je to možné? Spoločnosť AVAR, spol. s r.o. totiž vlastní „zaručený elektronický podpis“, pri ktorého použití sa znižuje súdny poplatok na polovicu a je potrebné overiť omnoho menej dokumentov. Založenie s.r.o. svojpomocne bz Vás stálo približne 400 €. My Vám spoločnosť založíme len za 265 € – a to si treba pripočítať aj všetky tie ušetrené starosti.

Ako prebieha založenie s.r.o.?
Je úplne jedno odkiaľ ste, celá objednávka prebieha jednoducho online. Vyplníte elektronický formulár na stránke www.najlacnejsiesro.eu, my Vám v krátkej dobe zašleme vypracované dokumenty na podpis. Keď budú podpísané pošlete nám ich naspäť a už sa o nič iné nemusíte starať. Všetko ostatné vybavíme my a Vy sa pokojne môžete venovať dôležitejším úkonom. Po založení spoločnosti Vám všetky dokumenty zašleme doporučene na adresu, ktorú uvediete.
So založením s.r.o. sa poponáhľajte, neskôr bude drahšie
Novela Obchodného zákonníka, ktorej účinnosť sa posunula na prvý december 2013, skomplikuje a predraží zakladanie spoločností. Od uvedeného dátumu bude potrebné základné imanie (pri s.r.o. minimálne 5000 eur) vkladať do banky a tam ho viazať, kým spoločnosť nebude zapísaná v Obchodnom registri. „Písomné vyhlásenie správcu vkladu o splatení vkladu alebo jeho častí jednotlivými spoločníkmi, ktoré sa pripája k návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra, sa po navrhnutých zmenách bude v praxi aplikovať len vo vzťahu k nepeňažným vkladom,” upozorňuje rezort spravodlivosti.

www.najlacnejsiesro.eu
Prevádzkovateľom portálu na najlacnejšie zakladanie s.r.o. www.najlacnejsiesro.eu, je spoločnosť AVAR, spol. s r.o. Špecializujeme sa na komplexný servis pre spoločnosti, zakladanie spoločností, zmeny v spoločnostiach a marketingové poradenstvo. Naším hlavným cieľom je, aby bol každý zákazník s našimi službami sto percentne spokojný a odporučil naše služby ďalej.

Related Post