Svadobné pozvánky v štýle VINTAGE

Vintage štýl sa v posledných rokoch objavuje všade okolo nás, v móde, životnom štýle a aj v svadobných trendoch. Tie sa najčastejšie prejavia už pri výbere svadobného oznámenia. Je to niečo historické, výberové, ale aj klasické. Nemali by sme si ho zamieňať s retro štýlom, vintage sa inšpiruje hlbšou minulosťou. Veľa neviest volí tento štýl pre celú svadbu, v agentúre Laris Design si môžu objednať aj tieto štýlové svadobné oznámenia.

Aby na vašu nádhernú svadbu v štýle vintage niekto aj prišiel, musíte rozoslať pozvánky. Zašlý papier, staré noviny, efekt starých fotiek je to, čo patrí do vintage oznámení. Najlepším doplkom takejto pozvánky je známka so vzhľadom vintage. Môžete si dať vytlačiť aj vlastné známky, ktoré budú vyzerať staro, ale na nich bude vaša podobizeň. Obľúbené motíy, ktoré môžete použiť na ďalšie tlačoviny, ako menu karty, zasadací poriadok, sú kvetinové vzory, váš nový monogram, stuhy či holubice.

Spory, ktoré vznikajú ohľadom toho, čo vintage je a čo už nie, budú neustále. Dôležité je zobrať si z každého obdobia to, čo sa najviac páči vám a využiť to čo najlepšie, aj pri výbere svadobných oznámení alebo pozvánok.

Related Post