Prehľad systému QI

QI je pre každého. Je takzvane naťahovacie, takže funguje rovnako dobre živnostníkom ako veľkým korporáciám. Stačí len zvoliť vhodnú zostavu modulov pre Vaše podnikanie. Môžete mať k dispozícii odborovo špecializované aplikácie či zostavu priamo pre Váš odbor a rozsah podnikania.

QI vie a všetko sleduje samozrejme za Vás – účtovné denníky, stav projektov, inventúry skladu, plánovanej údržby. Tieto všetky dáta sú systematicky ukladané a Vy si prehľadne zostavíte report ľubovoľných informácií a hneď viete, čo sa kde deje.

Umožní Vám používať až 28 modulov a v nich je mnoho obchodných jednotiek. Vnútorná logika a tiež prepojenie všetkých dát zostanú zachované, nech je výsledná zostava akokoľvek veľká. Podľa potreby procesov a ich postupov Vám môžeme odporučiť moduly, ktoré budete potrebovať a sú pre Vás dôležité. Sami rozhodnete, ktoré z nich využijete. Moduly a jednotky, možno navyše podľa potreby kedykoľvek pridať alebo ubrať.

Potrebujete samozrejme do začiatku niečo jednoduchšieho a za rozumnú cenu. Potrebujete znížiť počet licencií či pridať alebo odstrániť určitý modul? Áno, investujte do modulov, ktoré skutočne využijete pre Vašu prácu a navyše QI sa dá ako jediný informačný systém kedykoľvek rozšíriť alebo ubrať.

Pre našich klientov pripravíme individuálne platobné podmienky tak, aby to vyhovovalo ich súčasným potrebám a možnostiam.

Více na: http://www.qi.sk/prohlidka-systemu/

Related Post