Veľká noc bez zhonu, príprav a stresu, ale zato s hodovaním

Kúpele Luhačovice pripravili atraktívnu VEĽKÚ NOC V ALEXANDRII

 

Chcete stráviť veľkonočné sviatky netradične a príjemne? Príďte si ich užiť do ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotela v Kúpeľoch (Lázních) Luhačovice v termíne     25. 3. – 2. 4. 2018. Užijete si sviatky jari bez zbytočného zhonu, príprav a stresu. Tradične je pripravený sviatočný program a nechýbajú ani kúpeľné procedúry. Informuje o tom riaditeľka Alexandrie Miloslava Fialová.

 

„Na veľkonočnú nedeľu sme pre vás pripravili sviatočný brunch formou bufetu s neobmedzenou konzumáciou veľkonočných a regionálnych jedál. Nebude chýbať tradičná veľkonočná plnka, baránok či mazanec. Ako welcome drink budeme podávať slivovicu alebo hruškovicu. To všetko za sprievodu cimbalovej muziky. Program spestrí maľovanie a predaj kraslíc. Príďte stráviť tohtoročnú Veľkú noc netradične. Zabudnite na korbáče a polievanie studenou vodou a nechajte sa namiesto toho hýčkať pri príjemných kúpeľných procedúrach. Oddýchnete si a navyše si pochutnáte na tradičných veľkonočných pokrmoch,“ pozýva M. Fialová.

 

Pobyt VEĽKÁ NOC v Alexandrii **** ponúka možnosť strávenia 8 (alebo 4) nocí v cene od 423 Eur/10 810 Kč. V cene je ubytovanie s polpenziou formou bufetu, 1x veľkonočné hodovanie, 1x veľkonočná výslužka, veľkonočný wellness balíček podľa dĺžky pobytu, voľný vstup do wellness – bazén, whirlpool, saunový svet (laconium, parný, bylinkový a soľný kúpeľ, fínska sauna), Kneippov chodník, ochladzovacie sprchy, ľadová studňa, relaxačné vyhrievané lavice a odpočinkové zóny, voľný vstup do fitnes centra a ďalšie benefity vrátane zľavovej knižky.

 

Veľkonočný wellness balíček 25. 3. – 2. 4. 2018 (8 nocí / ne – po) navyše zahŕňa 1x prírodný uhličitý kúpeľ, 1x bublinkový kúpeľ s vonnou prísadou, 1x hrejivý obklad chrbta, 1x masáž aromaterapeutickým olejom podľa vlastného výberu, 1x wellness masáž podľa vlastného výberu, 1x masáž tváre a dekoltu pre dámy alebo 1x indickú antistresovú masáž hlavy pre pánov, 1x ošetrujúci tvárový rituál pre dámy alebo 1x masáž klasickú (celkovú, 50 min.) pre pánov, 1x Rasul – orientálny parný kúpeľ s očistnou kúrou pre pár alebo 1x rašelinový obklad pre jednotlivca.

 

Ponuka wellness pobytov v Alexandrii na rok 2018

 

Pobyty 2018:

Tradičná luhačovická kúra (7nocí)

Medical wellness (7 nocí)

Relaxačný pobyt (7 nocí)

Kúpeľná dovolenka (7 nocí)

TOP pre každý vek (7 nocí)

Wellness týždeň EXKLUZIV (7 nocí)

Relax & Wellness (4 noci)

Predĺžený víkend (3 noci)

Wellness víkend EXKLUZIV (3 noci)

Wellness na skúšku (2 noci)

Hotelové ubytovanie.

 

Akciová ponuka:

Februárový wellness (6, 5, 4, 2 noci – február 2018)

Víkend pre single cestovateľov (3 noci 1. – 4. 3. 2018)

Veľká noc v Alexandrii (4 alebo 8 nocí – 25. 3. – 2. 4. 2018, alebo 29. 3. – 2. 4. 2018)

Vo víre tanca s J. Onderom (7 nocí – 29. 4. – 6. 5. 2018)

Sviatky 2018 v Alexandrii (Vianoce a Silvester)

 

Viac informácií: www.HotelAlexandria.cz, www.LazneLuhacovice.cz

 

Related Post