• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!
Pridaj článok

Ubytovanie Terchová

21/07/13 Tags: chaty, terchová, ubytovanie

Príďte sa ubytovať do Terchovej a vychutnajte si skvelú dovolenku na chate. Ponúkame komfortné chaty na prenájom v Terchovej. Každá izba v chate má vlastnú kúpeľňu a wc, na prízemí je spoločenská miestnosť. Ubytovanie Terchová – chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha vám poskytnú príjemný komfort či už pre vašu dovolenku, pobyt s priateľmi alebo víkendový pobyt.

Terchovú si isto zamilujete. Táto obec nachádzajúca sa pod vrcholkami Malej Fatry má dlhú históriu a pre svoju polohu a jedinečnosť sa stala vyhľadávanou turistickou destináciou. Z nášho ubytovania v Terchovej je to do Vrátnej iba pár minút. Vo Vrátnej začínajú atraktívne turistické trasy v Malej Fatre. V tomto stredisku máte k dispozícii veľa atrakcií na príjemné strávenie voľného času. Jazdu na kolobežkách, výlet kabínkovou lanovkou na hrebeň Malej Fatry alebo turistiku v Jánošíkových dierach si môžete užiť s celou rodinou.

Ubytovanie v Terchovej s deťmi je u nás veľmi pohodlné. Vlastníme certifikát Vstúpte s dieťaťom od Únie materských centier. Pri každej chate sa nachádza detské ihrisko. Deti sa tu môžu hrať na pieskovisku, majú tu k dispozícii preliezky, hojdačky aj šmykľavku. Deti do 3 rokov majú u nás ubytovanie zadarmo. Na požiadanie vám do izby pripravíme detskú postieľku.

Ak sa chystáte ubytovať sa v Terchovej, budeme radi ak sa rozhodnete pre ubytovanie v chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Prajeme vám príjemnú dovolenku!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273