S kartou HolidayCard za polovicu!

Ak chcete zaplatiť za ubytovanie pri vašom cestovaní po Slovensku a Čechách iba polovicu, tak potom máme pre vás zaujímavú ponuku …

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre romantický wellness víkend, poznávací pobyt v meste, služobnú cestu alebo dovolenku na horách pre celú rodinu, odteraz môžete za ubytovanie na Slovensku a v Čechách zaplatiť naozaj len polovicu.

Novinka na trhu

Karta HolidayCard je na trhu od 1. januára 2013. Cena ročnej karty HolidayCard je 29 eur. Táto investícia sa jednoznačne oplatí, lebo v závislosti od cenovej kategórie ubytovacieho zariadenia sa vráti už pri prvom prenocovaní.

„Nápad s kartou HolidayCard je vlastne celkom jednoduchý a preto taký efektívny,“ hovorí Tatiana Belovičová, konateľka spoločnosti HC Group, s.r.o., ktorá prevádzkuje internetový portál HolidayCard. „Ak sa chcete ubytovať, kúpite si kartu HolidayCard, na našom portáli vyhľadáte svoju obľúbenú slovenskú alebo českú destináciu a priamo v ubytovacom zariadení zarezervujete až tri po sebe nasledujúce noci za polovičnú cenu. Platnosť karty HolidayCard je 12, 24 alebo 36 mesiacov a možno ju použiť ľubovoľne často,“ vysvetľuje Tatiana Belovičová.

Bohatá ponuka

Držitelia karty HolidayCard môžu iba ťažiť z bohatej ponuky ubytovacích zariadení, od luxusných 4-hviezdičkových hotelov, cez štýlovo zariadené apartmány až po príjemné penzióny s rodinnou atmosférou. Ubytovacie zariadenia sú na portáli prehľadne roztriedené podľa dostupnosti izieb, počtu hviezdičiek a ceny. Nechýba ani možnosť vyhľadávania podľa jednotlivých tém, napr. zariadenia s bezbariérovou infraštruktúrou alebo s priateľským prístupom k majiteľom domácich zvierat a pod.

Výhody aj pre hoteliérov

Záujemcom o ubytovanie prináša karta HolidayCard atraktívnu ponuku a hoteliérom dáva šancu optimalizovať využitie svojich izieb. Prihlásenie do projektu HolidayCard a účasť v ňom sú pre hoteliérov úplne bezplatné. Okrem efektívnejšieho využitia izbovej kapacity profitujú aj z generovania dodatočných príjmov zo stravovacích a rôznych doplnkových služieb. Každé ubytovacie zariadenie získa registráciou 10 darčekových poukážok na kartu HolidayCard v hodnote 290 eur zadarmo.

Podpora rozvoja cestovného ruchu

Projekt HolidayCard pomáha rozvoju domáceho a aktívneho zahraničného cestovného ruchu lepším využívaním jeho potenciálu. Slovenské a české ubytovacie zariadenia sú na portáli zastúpené približne v rovnakom pomere. V oboch krajinách existuje obrovský potenciál na rozvoj cestovného ruchu a karta HolidayCard v značnej miere podporuje predaj produktu cestovného ruchu Slovenskej republiky v Českej republike a naopak.

Okamžitá platnosť

Karta HolidayCard je platná ihneď po jej objednaní. Po úhrade fakturovanej ceny dostane záujemca obratom e-mail s dočasnou kartou vo formáte PDF. Vytlačený dokument ho oprávňuje k okamžitému použitiu na ubytovanie za polovičnú cenu. O pár dní mu bude poštou do vlastných rúk doručená osobná karta HolidayCard, ktorá automaticky nahrádza dočasný dokument PDF.

Viac informácií získate na www.holidaycard.sk

Related Post