Invia mení po 10 rokoch firemný design aj logo

Cestovná agentúra Invia, ktorá je jednotkou v online predaji zájazdov na slovenskom trhu, spustila vo štvrtok 20. júna svoj ​​nový firemný dizajn. Nová korporátna identita v sebe zahŕňa najmä zmenu loga spoločnosti, ktoré sa premenilo prvýkrát po 10 rokoch. Pre marketingové potreby cestovnej agentúry však vznikli aj originálne ilustrácie, ktorých prvky sa budú teraz objavovať naprieč firemnými materiálmi.
Najpodstatnejšou zmenou v redesigne cestovnej agentúry je najmä evolúcie loga. Bolo vytvorené štúdiom Loom On The Moon, ktoré sa podieľa okrem iného napríklad aj na tvorbe a realizácii nového vizuálneho štýlu Českej televízie. Hlavným cieľom bolo omladenie grafickej identity a zrozumiteľnosť komunikácie značky Invia.

„Dôvody, ktoré nás viedli k výmene loga, boli primárne grafického a typografického rázu. Jednalo sa najmä o zmenu fontu a odstránenie ostatných rušivých elementov pri jeho použití na materiáloch. Tým bola napríklad fajka či dodatok .SK, “ vysvetlil Ivan Šidla, marketingový manažér cestovnej agentúry Invia.

Premena loga spoločnosti Invia bola iba jedným z mnohých prvkov novovytvorenej korporátnej identity. Špeciálne pre potreby agentúry vznikli totiž aj originálne ilustrácie. Proces zavádzania zmien bude prebiehať postupne. Verejnosť mohla už v druhej polovici júna zaregistrovať zmeny v on-line komunikácii, kam patrí web či jednotlivé bannery. Ďalej dôjde k úprave takzvaných off-line materiálov a vonkajšej aj vnútornej podoby pobočiek.

„Zmena designu rozhodne neznamená, že od zajtra začne platiť zákaz používania materiálov so starým logom, ktoré je napríklad na letákoch či vizitkách. Všetko bude postupne nahradzované. Dúfame, že sa bude nový štýl páčiť a že si naň naši zákazníci rýchlo zvyknú, “ dodal Ivan Šidla z cestovnej agentúry Invia.

Nové logo si môžete stiahnuť tu.

O spoločnosti Invia.sk

Internetová cestovná agentúra využíva kvalitný know-how svojej materskej spoločnosti INVIA.CZ, ktorá je najväčšou online cestovnou agentúrou v Českej republike. Cestovná agentúra INVIA.SK je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na českom a slovenskom trhu.

Špičková technológia, znalosť cestovného ruchu a rýchlosť patria k dlhodobým konkurenčným výhodám spoločnosti. Vybraný zájazd je možné si objednať a kúpiť za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný pobyt zabezpečuje.

Kontakty

Ivan Šidla

marketingový manažér

INVIA.SK

e-mail: ivan.sidla@invia.sk

tel.: (+421)2 32 222 820

Dunajská 4, 811 08 Bratislava

www.INVIA.sk

Related Post