• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Zabavte sa realitami

05/10/12

Venujete sa realitám alebo len dlho hľadáte dom či byt a už máte z toho v hlave chaos? Skúste sa nejako odreagovať! Jednoducho sa zabavte nejakou hrou alebo príjemným filmom. Ak však na takéto zábavky nemáte čas, tak realitná kancelária Negotiant vám nachystala jednu, ktorá vám nezaberie veľa času a pritom vás rozveselí.

Ide o to, že na facebookových stránkach realitnej kancelárie Negotiant nájdete aktuálne zoznam zábavných realitných fotiek, ktoré nie sú úplne bežné. Iste vás aspoň niektoré rozosmejú. Fotky nájdete na nasledujúcom odkaze:

Zabavte sa realitami.

Na už spomínanom odkaze máte možnosť dokonca za tieto fotky hlasovať a vybrať tak tú najzábavnejšiu. Iste si nejakú vyberiete, ktorá si práve váš hlas zaslúži. Ak by aj nie, tak sa jednoducho môžete zapojiť aj vy. Stačí ak sem vložíte vlastnú fotku o ktorej si myslíte, že je vtipnejšia či originálnejšia. Takto časom uvidíte, či sa táto vaša fotka páči aj iným ľuďom.

Či sa teda chcete len na chvíľu rozptýliť, nabrať inšpiráciu alebo sa chcete poriadne zasmiať, určite sa pozrite na spomínanú ponuku vtipných fotiek, ktoré vám prináša realitná kancelária Negotiant a zabavte sa s realitami.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273