• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Požičovňa dodávok Praha, rýchly odvoz objemného nákladu

22/06/11 Tags: auto, Automobily, autopožičovňa, dodávky, požičovňa áut, požičovňa dodávok

Potrebujete okamžite previesť objemnejší náklad po Prahe alebo blízkom okolí a nemáte vhodný dopravný prostriedok? Chcete sa sťahovať a chýba Vám dodávka, v ktorej všetko odveziete? Máme pre Vás okamžité riešenie! „Půjčovna dodávek Praha“ Vám rada pomôže v každej situácii. Stačí nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou elektronického formulára na webovej stránke pujcovna-dodavek-privesu.cz. My Vám obratom ponúkneme najlepšie a najvýhodnejšie riešenie.

Požičovňa dodávok Praha má dostatok dodávok značiek Renault, Iveco, Citroën, Ford, Mercedes a Fiat. Spoločnosť ponúka krátkodobý aj dlhodobý prenájom automobilov. Všetky naše vozidlá prechádzajú pravidelnou technickou kontrolou. Nepoužívame dodávky staršie ako 36 mesiacov, u nás si zapožičiate iba maximálne spoľahlivé autá.

Půjčovna dodávek Praha“ prenajíma dodávky, ktoré majú platné zákonné a havarijné poistenie a majú platné oprávnenie k jazde na komunikáciách po celej Európe. Všetky naše automobily sú vo výbornom technickom stave, sú riadne poistené a s diaľničnými známkami. Na želanie zákazníkov zabezpečujeme prenájom vozidiel aj s vodičom. Ceny uvedené za prenájom sú konečné, neplatíte žiadne kilometre navyše. V prípade dlhodobého prenájmu dodávky Vám spracujeme špeciálnu cenovú ponuku.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273