• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Najlepšie havarijné poistenie – online

15/06/11 Tags: havarijné poistenie, poistenie, porovnávacia kalkulačka

Havarijné poistenie je zabezpečením vozidla pred rôznymi rizikami nielen na cestách. Nezabráni vzniku danej udalosti, ale vyrieši jej následky. Havarijné poistenie vozidla totiž nahradí škodu v dôsledku havárie, krádeže vozidla, vlámania, živelnej pohromy, vandalizmu a podobne. Všetky jeho krytia, ako aj možné pripoistenia sú záujemcovi o havarijné poistenie predložené, aby mohol zhodnotiť, ktoré riziká mu hrozia a následne sa správne rozhodnúť.
Dnes je na trhu množstvo produktov, od samostatných produktov až po balíky typu all risk. Je tak iba na samotnom záujemcovi, do akej miery chce zainvestovať, a čo všetko má jeho havarijné poistenie kryť.
Aby bolo následný výber samotnej poisťovne a samotného poistenia čo najjednoduchší, ponúka portál havarjne.sk porovnávaciu kalkulačku. Na základe jej krokov si záujemca o havarijné poistenie po zadaní svojich údajov a údajov o svojom vozidle vie prehľadne porovnať, ktorá poisťovňa mu aké poistné ponúka pre konkrétny poistný produkt. Nasleduje rozhodnutie klienta, ktoré je však výlučne na ňom samotnom, pre ktorú poisťovňu a pre ktoré havarijné poistenie sa rozhodne. Uzatvorenie poistenia je potom rovnako jednoduché – všetko je možné cez internet. Nemusíte sa však ničoho obávať, havarijné poistenie uzatvorené cez internet je rovnako platné a dodané sú Vám všetky potrebné doklady a potvrdenia. O celý priebeh nielen počas uzatvárania, ale aj počas trvania poistného vzťahu sa o klientov starajú poistní poradcovia. Ide tak o najvýhodnejší spôsob, ako si uzatvoriť havarijné poistenie pre svoje vozidlo.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273