Uľahčite si sťahovanie

Sťahovanie sa väčšine ľudí spája nielen s pozitívnym očakávaním niečoho nového, ale aj s obavami. Vaše starosti však nebudú opodstatnené, ak presun vášho hnuteľného majetku zveríte do rúk profesionálom. Chcete, aby bolo vaše sťahovanie jednoduché a bezproblémové? S pomocou našej sťahovacej spoločnosti ho zvládnete hravo a bez zbytočného stresu.

V praxi je úplne bežné, že sťahovanie u mnohých z nás evokuje predovšetkým predstavu tvrdej fyzickej driny spojenej s vynášaním a presunom ťažkých bremien, nábytku a bytového zariadenia z bodu A do bodu B. Práve preto je väčšine prípadov synonymom veľkých starostí. Hlavným úsilím našej firmy Super sťahovanie Bratislava poskytujúcej profesionálne sťahovacie služby je zmeniť tento zaužívaný pohľad na sťahovanie. Vieme, že nie každý má možnosť, aby si zorganizoval a zabezpečil túto náročnú činnosť z vlastných zdrojov. A tak sme tu preto, aby sme vám vaše sťahovanie čo najviac uľahčili a spríjemnili. Našim cieľom je vaša spokojnosť a na stránke www.superstahovanie.sk sme vám plne k dispozícii.

Ako to funguje?

Fungujeme veľmi operatívne, preto si všetko potrebné dokážete zariadiť z pohodlia domova. Vaše požiadavky obvykle realizujeme prostredníctvom telefonických objednávok na čísle 0948 888 543, v rámci ktorých ústretová a milá operátorka vypíše vaše požiadavky a vypočíta približnú cenovú ponuku. V prípade vášho záujmu môže byť súčasťou objednávky aj dohodnutá obhliadku sťahovanej nehnuteľnosti. Na dohodnutú obhliadku príde vždy načas obhliadajúci technik, čo je zároveň aj prvý fyzický kontakt so zákazníkom. Po vykonaní obhliadky technik vypracuje fotodokumentáciu sťahovanej nehnuteľnosti a následne vám potvrdí operátorkou vypočítanú orientačnú cenu za sťahovacie služby. Obhliadajúci technik na záver obhliadky určí konečnú a záväznú cenu za sťahovanie, čo v praxi znamená, že za dohodnuté služby nebude cena už nijako navýšená ani upravená. V deň vášho sťahovania prídu na dohodnuté miesto naši pracovníci a presťahujú všetko k spokojnosti a podľa vašich predstáv. Disponujeme najnovšou a najmodernejšou technikou potrebnou pre zabezpečenie profesionálneho výsledku. Bez akýchkoľvek obáv nám môžete zveriť akýkoľvek náklad, keďže vieme zabezpečiť potrebné obalové materiály rôzneho druhu, škatule, bublinkové fólie a podobne.
Na záver vašu spokojnosť s našimi službami overí operátorka príslušného call centra.

Prečo sa vám oplatí využiť naše služby?

Potrebujete kompletne presťahovať svoj byt či kanceláriu, alebo riešite sťahovanie trezorov, klavírov a iných väčších bremien? Hľadáte pomoc pri vypratávaní bytov na skládku. Načo by ste si z toho robili zbytočné vrásky, keď sa máte na koho obrátiť? Sme spoločnosť, ktorá má s poskytovaním sťahovacích služieb bohatú prax. Na trhu aktívne pôsobíme už viac ako 2 roky. Súčasťou nášho tímu je zohratá partia chlapov s dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym prístupom. Sťahovacie služby poskytujeme kdekoľvek v rámci Bratislavského, Trnavského a Nitrianskeho kraja. Obráťte sa na nás a nechajte starosti s tým spojené na nás a vy sa zatiaľ môžete venovať iným, pre vás určite príjemnejším činnostiam.

Related Post