Silvester v neďalekom Aqualande Moravia prinesie laserovú show aj netradičné vystúpenie Cirkusu trochu inak

Prežite posledný deň tohto roka v Českej republike! Najväčší aquapark v susednej krajine, ktorý je od Bratislavy vzdialený len necelú hodinu a pol cesty autom, pripravil pre svojich návštevníkov veľkolepú oslavu konca roka. Silvester „na hlavu postavený“ prepojí netradičný priestor na oslavu posledného decembrového dňa, teda aquapark s toboganmi a wellness na jednej strane, s výstupmi žonglérov, akrobatov a tanečníc hulahop zo skupiny Cirkus trochu inak na strane druhej. Silvestrovská noc vyvrcholí laserovou šou, ktorá už nadchla Mexičanov, Kórejcov aj Číňanov. V predaji je obmedzený počet vstupeniek.

Oslavy Nového roku sú v Aqualande Moravia už tradične spojené nielen s bohatým programom, ale aj s gastronomickým zážitkom. Podávať sa bude menu s prípitkom a polnočnou polievkou. To všetko je zahrnuté v cene vstupného. Návštevníci si môžu vybrať z niekoľkých variantov ponuky. Kuchári pripravia napríklad kuracie paličky Tandoori s dusenou jasmínovou ryžou či Penne Arrabiatta s parmazánom, v kategórii dezertov je v ponuke napríklad Panna cotta s ovocným coulis. Od polnoci je pre všetkých v cene voucheru pripravená polnočná novoročná šošovicová polievka.

Silvestrovský program začne o 18:30 a skončí o druhej hodine ráno nasledujúci deň a rok. „K hviezdam večera patria umelci zo skupiny Cirkus trochu inak, ktorí vystupujú na mnohých akciách v Českej republike, Nemecku, Poľsku, Slovensku alebo Grécku. Svojimi predstaveniami bavili aj návštevníkov festivalu Colours of Ostrava aj Pálavského vinobrania. V rámci silvestrovského programu predvedú okrem kabaretných výstupov aj vizuálne UV predstavenie Čarovanie vo farbách zafíru,“ popisuje riaditeľ Aqualandu Moravia Petr Pavlacký s tým, že akcia je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

Očakávané vystúpenie Cirkusu trochu inak v Aqualande Moravia bude unikátne. „Na silvestrovskú noc sme si pripravili aj vystúpenie pole dance a jedinečnú choreografiu chair dance. Ide o tanečné vystúpenie na stoličke, ktoré inde neuvidíte,“ dopĺňa principál Cirkusu trochu inak Václav Pokorný.

Návštevníci môžu aj na Silvestra zájsť do populárnej wellness zóny Forum Romanum, kde sa chystá séria saunových a peelingových ceremoniálov. Saunový svet s 24 saunami a procedúrami bude pre osoby nad 15 rokov otvorený až do 22:00, rovnako ako vnútorné tobogany. Súčasťou zóny je aj vonkajší bazén Pálava s kúzelným výhľadom na Novomlýnske nádrže. Pre deti aj dospelých organizátori pripravili mnoho zábavných hier a súťaží. Jednou z nich bude majstrovstvo v dojení kravy.

V predaji je len obmedzený počet vstupeniek, ktoré je možné kúpiť výhradne na webe www.koupejse.cz, za zvýhodnenú cenu približne 44 eur. Vstupenka oprávňuje osobu staršiu ako 15 rokov k vstupu na večernú show do zóny AQUA, teda do časti s atrakciami a bazénmi. V cene voucheru je aj jednorazový vstup do saunového sveta Forum Romanum Wellness, trojchodové menu, polnočná polievka a prípitok. S dress codom si ľudia lámať hlavu nemusia. Smoking a večernú róbu môžu nechať doma, stačí si vziaľ plavky alebo bikiny.

Related Post