Rozlúčka so slobodou pre pánov – Zápasy v bahne a čokoláde

Chcete zorganizovať naozaj niečo originálne na rozlúčku so slobodou Vášho najlepšieho kamaráta? Čo tak zápasy v bahne alebo v čokoláde? Zaručujeme Vám, že nič zábavnejšie a šialenejšie na rozlúčke nezažijete.

Pre pánov v Bratislave máme pripravené bahno – zápasy v bahne a pre pánov v Košiciach čokoládu – zápasy v čokoláde.

Celá aktivita je zorganizovaná v privátnej časti v jednom cool bare v centre mesta, takže celá show bude exkluzívne zorganizovaná len pre Vás. Samozrejmosťou je bar, takže si možete objednať na občerstvenie čokoľvek chcete. Po príchode  Vás privítajú dve sexy dievčatá oblečené v bikinách a vrhnú sa rovno do bahna. Predvedú dve kolá nekompromisného zápasu v bahne a na to tretie si do ringu k sebe pozvú aj našeho oslávenca. Baby sú naozaj pekne vycvičené a zúčastnili sa niekoľkých medzninárodných súťaží v zápasoch v bahne:). Áno aj také sú.

Doposiaľ to bolo jemne vzrušujúce, no teraz to začína byť naozaj zábavné. Určite si prichystajte telefóny a všetko pekne foťte a natáčajte, pretože tie dve sexy slečny si ho v blate pekne podajú. Zaručujeme Vám, že takú srandu ste ešte nevideli. Vy to všetko len sledujete s pohárom piva v ruke a komentujete priebeh zápasu s vašimi kamarátmi. Po skončení sú pripravené sprchy a uteráky pre oslávenca.  Jediné čo musíte vy urobiť je zabezpečiť vhodné oblečenie pre zápasníka do bahna – vhodné sú napríklad plavky, šortky no mali sme už aj Boratov kostým :). Ak by sa tu dali zverejniť fotky, hneď Vám ich ukážeme. Alebo si len otvorťe našu aktivitu v ponuke vyššie.V prípade záujmu vieme za menší príplatok zorganizovať aj zápasy dvoch slečien úplne naostro.

Toto bola ukážka zápasov v bahne v Bratislave. Nabudúce sa budeme venovať čokoláde v Košiciach:)

 

 

Related Post