Outbreak Europe – Slovenská kvalifikácia 2015

OC CENTRAL, 16. máj. 2015, od 13:00

(od 20:00 afterparty v Stret Klube / DJ Plash / Poľsko)

Slovensko bude počas tohto leta už po 6. krát hostiť tanečnú elitu zo všetkých kútov sveta! Stane sa tak v rámci 6. ročníka neobyčajného hip-hop eventu Outbreak Europe. Svoje stage rozloží už tradične v Banskej Bystrici, ktorá je kolískou tohto podujatia.  Outbreak Europe bude od tohto ročníka súčasťou The Legits Blast Festivalu, v rámci ktorého sa uskutoční okrem Outbreaku, viacero zaujímavých projektov, ako napríklad Catch The Flava, Undisputed, 3 x 3 Basket, Red Bull BC One CR&SR Cypher, Blast koncert, Rep Your Country a omnoho viac. Stredné Slovensko sa tak stane od 19 – 26 júla na týždeň najvyhľadávanejším miestom všetkých milovníkov hip-hopu, hudby, tanca a tých, ktorí žijú pre svoju vášeň.

Poďme však naspäť k Outbreak Europe, ktorý tento rok prinesie opäť exkluzívne battle medzi TOP tanečníkmi z celého sveta. V tanečnej aréne, samozrejme nebudú chýbať ani tí najlepší z najlepších slovenských outbreakerov. Aby si mohli v lete provnať sily so svetovými tanečnými jednotkami, dva mesiace pred začiatkom festivalu, 16. mája, si zmerajú svoje “skills” navzájom medzi sebou a zabojujú o miestenky v slovenskej kvalifikácii Outbreak Europe 2015. Dejiskom tohto slovenského outbreakového finále sa stanú priestory nákupného srdca Bratislavy, OC CENTRAL. Ak ťa zaujíma ako to asi bude vyzerať, pozri si video clip z minulého ročníka tu, po prípade klikaj na nasledovný link http://www.redbull.com/sk/sk/stories/1331653326899/ako-bboys-battlili-o-postup-na-outbreak-europe

Návštevníkov slovenskej kvalifikácie Outbreak Europe v bratislavskom CENTRALE čaká program, ktorý odštartuje  priebežnou registráciou súťažiacich v predpoludňajších hodinách. Od 13:00 čakajú na všetkých hostí prezentačné bboy battle jednotlivcov a dvojíc, z ktorých porota vyberie 16 najlepších, postupujúcich do vyraďovacích tanečných bitiek. Okruh adeptov na víťazstvo sa bude jednotlivými kolami postupne zužovať až po očakávané finále, plné napínavých súbojov slovenskej tanečnej elity. Do programu sa bude môcť zapojiť i publikum, pre ktoré si organizátori pripravili množstvo aktivít a atraktívnych cien. Deň plný tanca a hip-hopu uzavrie odovzdávanie ocenení, rozhovory a photoshooting – na záver budú vyhlásení 4 postupujúci v kategórii „1 vs 1“ na projekt Undisputed a 4 dvojice, ktoré vzídu z kategórie „2 vs 2“ na Outbreak Europe. Následne si všetci zatancujú na beaty DJa Plasha na afterparty v bratislavskom Stret Klube.

O osude súťažiacich rozhodne, ako je už zvykom, trojčlenná porota v medzinárodnom zložení so slovenským zástupcom – MG (Hasta La Muerte Crew – Slovensko), Honza (Pentifull Crew – Česká republika) a svetový šampión Outbreaku 2vs2 z roku 2013 a 1vs1 z roku 2014 Bboy Kleju (Polskee Flavour Crew – Poľsko).  Atmosféru vyhypuje speaker Lil Pablo v tandeme so setmi DJa Plasha (Poľsko).

Príďte, a aj vďaka OC CENTRAL a FunFónu – nový generálny partner Outbreak Europe, zažite jedinečnú sobotu v nákupnom srdci Bratislavy! „Srdečne Vás pozývame na Outbreak Europe – Slovenskú kvalifikáciu 2015. Rozhodne si ju nenechajte ujsť, či už sami tancujete alebo sa na kvalitný tanec a tých najlepších tanečníkov len radi pozeráte. 16. mája by v OC CENTRAL nemal chýbať nikto, koho srdce bije pre hip-hop a breaking!“  odkazuje organizátor Outbreak Europe, MK.

Related Post